Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Ha egy lany elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy lany elmondja egy sracnak hogy bejon neki vagy (erosen) utal ra nektek az bejon, vagy mit gondoltok rola ez inkabb jo pont vagy inkabb ne?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha Kitty vagy és még szép is akkor talán. :)
2018. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

ez most olyan dolog,hogy nálam elég sok lány kezdeményezett így.

tetszett a dolog mert legyezte a hiúságom,de azért bakker,egyik lány sem volt jobb mint 5/10.

ilyen 6-7 pontos ami már eléri az átlagost,sőt már viszonylag jó csaj olyanból jó ha 5-6 jött elő ilyennel és velük randiztam is.

szóval ez az egész attól függ,hogy mennyire vagy jó csaj.

mert ki ne örülne neki,ha kezdeményez nála egy jó csaj?

legfeljebb akkor nem pálya ez ha már lekúrta a fél haveri társaság,viszont velem meg "komolyan" gondolná.

2018. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hány férfinek mondja ezt.
2018. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából még az az egy kis probléma van hogy a haverjának bejövök már egy jó ideje és így nem tudom mennyi esély lenne
2018. aug. 18. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan már voltam én is fiatal koromban. Haverom nagyon bele volt zúgva egy csajba, és ezt tudtam is. Amikor az orra előtt összejöttem a csajjal, aki kezdeményezett, csak anyit súgott, jó hangosan a fülembe, hogy "a k. anyád". De a csaj 2 hét múlva ment a levesbe, mi meg jó haverok vagyunk azóta is. Ennek már 20 éve.

Szóval kezdjél ki vele bátran.

2018. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!