Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól gáz ha egy fiú szűz?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

A mai világban általában elég korán kezdik a fiatalok, de divat lett már a szüzesség eladása is.

Nem lehet behatárolni szerintem. Mindenkinek saját dolga mondjuk 14 év még szerintem korai, de ha valaki 40 évesen szűz az meg már elgondolkodtató.

2018. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen hogy egyik napról a másikra gáz lenne. Ez csak akkor gáz, ha a férfi számára szorongást okoz és pl emiatt képtelen ismerkedni, végül begubózik és eltávolodik vénszűzként a nőktől.


Olyan 20 felett lassan kezd szorongást okozni, 25 évesen pedig kezdődik a mentális blokkok felépítése... akinek még akkorra sem sikerült egy kapcsolatot összehozni, azzal valami nem oké fejben/külsőre.


Persze ha határozottan és nagy önbizalommal vállalja hogy mondjuk várt az igazira, akkor nincs gond... de legtöbbször nem ez a helyzet.

2018. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy. Semmi sem gáz, ha nem érzed annak.
2018. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz semmikor. Biztos megvan a miértje. Nem lepődnék meg ha összehozna a sors egy 30 éves pasival és kiderül hogy nem került még intim viszonyba. Bár én azt javaslom hogy 30 felé (vagy előbb) már érdemes szakemberhez fordulni aki ezen a problémán nagyot tud lendíteni.
2018. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

én 29 évesen is vagyok. A kérdésekre adott válaszokat olvasva, ha ezt elmondanám egy barátnőmnek, fintorogna és elhagyna. Ha qrváznék és ezt megtudná azért hagyna el.

Szóval a női logika szerint, ha szűz vagy az is maradsz, mert bármit teszel az rossz.

2018. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit más megvilágításba helyezném.

Ettől te...


-Rosszabb ember vagy v annak gondolod magad ?

-Rosszabb tőle a világnak ?

- És ki a fity fene tudja bebizonyítani azt h TE az v v nem ?

Mert nincs nyoma.

2018. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

6os szerintem úgy, hogy nem használt még gumit persze otthon gyakorlás kérdése, de ha csodálkozva lát először puncit testközelből és közben fejet vág, mint aki nem látott még ilyet az kiderülhet ott helyben.

A legjobb megoldás az őszinteség lenne, csak erre sok csaj nem vevő. Van ez a sztereotípia, hogyha valaki szűz az összevissza fog kefélni mindenkivel, hogy kiélje magát. Ha tehettem volna már X ideje qrvához járnék és nem a pénz miatt nem voltam még, hanem azért, mert undorítónak találom. Egy olyan lyukba belemártani, amibe előttem 100an voltak, még ha nem is lenne hivatásos se kezdenék egy olyannal. Az ilyen lepedékagyú remélem elkap valamit és rájön mi a jobb egy vélhetően egészséges szűz sráccal, vagy akinek ő a 200adik lyuka. Persze a női gondolkodás mindig érdekes. Semmi logika...

2018. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7 ez szép gondolatsor, csak a valóság az, hogy néha azzal teszel jót ha a kisebb rosszat választod.


Ilyen korban már egy pszichiáterek, szakemberek (nem hivatalosan, baráti alapon) is javasolják a hivatásos lányt, mert ez már annyira szimbolikus görcsös stigma az emberen, hogy ez öli meg az önbizalmat.


Viszont ha így viszolyogsz a "használt" nőktől, akkor el kell fogadnod, hogy a leendő barátnőd ilyen korban már jó sok pasin túl lesz. Akár egyéjszakás, akár hosszú kapcsolat. Különféle péniszek zakatoltak abban a nyílásban, és nyálas nyelví

2018. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

...és nyálas nyelves csókok történtek addigra sok férfival.


Te csak a sokadik vagy a sorban, és bizony egyből össze fog mérni, minden porcikádat összeveti az előző pasikkal.


Szóval jobb ha sürgősen elfelejted ezt a "használt nő" gondolkozást. Egy prosti semmivel sem rosszabb mint mondjuk egy egyéjszakás, ahol a csajok gumi nélkül dugnak gyakran, tablettával.


Tehát vagy lesz szerencséd és találsz egy normális lányt aki elnézi neked a bénázást, szorongást, önostorozást... akinek bevallhatod a 30 éves szüzességed. Vagy nem.

Ez egy bomba, és a kapcsoló nálad van.


Ekkora szégyent mondjuk nem viselnék el személy szerint, hogy be kell valljam nem volt 30 évesen kapcsolatom és szűz vagyok.

Ez már olyan szintű becsületvesztés, hogy visszahat az önbizalomra. Ha ki is szeret akkor emiatt fog inkább, a jellemed miatt, nem a szüzesség miatt.


Így is baromi nehéz fenntartani egy egészséges határozott vonzó és laza férfiképet ami kell egy kapcsolatban, hát még 30 éves szűzként próbáld ezt meg. Necces...

2018. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyetértek veled és egyre jobban hajlok arra, hogy hivatásoshoz elmegyek.
2018. aug. 20. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!