Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól gáz ha egy fiú szűz?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
A középkorban az egyházi szerzetes- és lovagrendek tagjaira nézve kötelező volt a cölibátus, szóval nem tudom miért lenne ettől valaki kevésbé férfi meg mitől becsületvesztés. A templomos lovagok sem voltak kevésbé férfiak attól, mert nem szexeltek.
2018. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

És ennek mi a halál köze van a 2018-as ismerkedési és kapcsolati kultúrához? :D


Lehetsz vallásos, és akkor az egyházi közösségben megtalálod a partnered.

...de nehogy azt hidd, hogy valami egyszerűbb lenne ettől. A katolikus kapcsolatoknál is tanulni kell a dolgokat. Na meg ha csak ezért lesz valaki vallásos, az elég gáz.

2018. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Na meg azt se feledjük, hogy a középkorban a nőket adták vették, kényszerházasságban. Kuss volt a nevük, és a nemierőszak hétköznapi dolog volt.


A nők nem hogy nem válogathattak, hanem kb jogaik sem voltak. Ott a férfi volt az úr, és ez még nem is olyan régen a mi társadalmunkban is így volt. Elég csak visszamenni pár évtizedet, vagy századot.

Eleve egyik szokás pl az volt hogy az apák elvitték bordélyházba a fiúkat, ha elérték a megfelelő kort. Kíváncsi vagyok hány vénszűz férfi volt annak idején aki nem vallási okok miatt tette ezt (na meg persze mindenki betartotta :D ne légy már naív)


Teljesen más kor volt, és köze nincs a mai világhoz, ahol a női egyenjogúság elérte a célját, sőt kicsit túl is lőtt néhol már. Manapság a férfiak vannak alávalóbb helyzetben, és akár 30-40 évvel korábbi társadalomban is bizonyosan egyszerűbben mentek a dolgok. Ma a férfi nem is elgyengült elmulyásodott .., a nők viszont túlzottan erőssé, amazonná váltak, kicsit el is férfiasodtak sokan... ami állandó párkapcsolati konfliktust szül.


Egy szó mint száz, összehasonlíthatatlan a két korszak.

2018. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi bajod van? :D

Én csak közöltem egy tényt, hogy az nem a férfiasság fokmérője, hogy hány nővel szexelt az illető élete során. És soha nem is volt az. A jóképűség, vonzó külső fokmérője lehet, de a férfiasságé biztos nem.

2018. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ kit kérdezel. A fiúk már általánosban is csesztetik egymást, hogy 13-14évesen még szüzek. A társadalom inkább a 19-20éves körüli fiúkat tartja annak, itt már valószínű, hogy azért az, mert egy lúzer és senkinek nem kell.

Lányoknál kicsit más a helyzet, ott inkább 30-tól gáz, amikor már kevésbé partiképes vagy tudni lehet, hogy valami nincs rendben vele. Mert ilyen korban már a vallási okot is nagy eséllyel ki lehet zárni.

2018. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Akkor 20 évesen egy lúzer vagyok. Bár igaz senkinek sem kellettem.
2018. aug. 20. 18:46
 17/20 anonim ***** válasza:
26%
a 15ös hülye.
2018. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én csak kimondom azt, amit sokan nem mernek vagy akarnak.

Nem bírom az önáltatást, az ilyen hülyeségeket, hogy mindenki szép, meg mindenki megtalálja a nagy ő-t és a többi. Egy nagy ideológia álomlufi az egész, azt mondják az emberek amit a másik hallani akar, ahogy szerintük a világnak működnie kéne és nem azt ahogy működik.

2018. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mi számít nyomi, lúzer, szerencsétlennek? én láttam már szemrevaló csajt egy általam "gáznak" vélt sráccal. ezekszerint mégis tud valamit.
2018. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tud.


Önbizalom kérdése a egész. Vannak akiket nem érdekel a külsejük csak mennek előre és prezentálják magukat.


Melyik jobb?


Egy ronda de félénk, szorongós, mentálisan nem oké önbizalomhiányos srác


Vagy


Egy ronda, de jókedélyű, jóhumorú, stílussal rendelkező, okos, és önbizalommal teli férfi aki büszke arra amit elért az életben.


Ugyanis az utóbbival meg lehet hódítani nőket.


Minden fejben

Sajnos azonban a realitás az, hogy ez genetika, és pszichológia.


Aki csúnya azt rengeteg kitaszítottság éri és negatív hatások. Emiatt kialakulnak azok a jellemvonások amik miatt még nehezebb ismerkedniük vagy akár barátokat szerezni.

Ritka genetikai variáns, a leszarom gén, amikor egy csúnya férfi képes felülkerekedni ezen és beleszarni az egészbe, hatalmas önbizalommal belevágni az életbe.


Az is tény, hogy aki letett sok más dolgot az életben, annak lehet ez önbizalomforrás és a "leszarom gén".


Na így lehet jó nője a ronda pasiknak is :D

2018. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!