Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért léptek fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért léptek fel a társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Olyankor, mikor kb ugyanaz a 20-30 nő van fent mindig? Van olyan, hogy megszokásból?

2018. aug. 20. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én máshol lépek fel. :D


A társkeresőket nem tudom komolyan venni, mert egyrészt lehúzás, másrészről pedig csak olyan nők vannak fent, akik csak az egójukat fényeztetik vagy a szőke adonisz herceget keresik, egy soklovas fehér bmw-vel. :D

2018. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem ennyire szörnyű a helyzet. Vannak fent normális nők is akikkel lehet beszélgetni és ha közös a szimpátia akkor többet akarnak csak egyértelműen nem könnyű megtalálni de nem szabad erőltetni a társkeresést. Az jönni fog. Helyzet/időpont adott mikor majd a megfelelő lesz.:) 21/F
2018. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mivel nem járok el sehová sem szórakozni, és társaság hiányában. Na ezért regisztráltam társkeresőre. 48 egyedül álló vagyok, gyermektelen rendezetten élek. És egyedül álló hölgy nincs aki sajnálom hogy ezt kell mondanom normális gondolkodású! Pedig nálam alacsony a léc állása, csak egy kritériumom van. Nah ennyit erről. Mint már egy kommentelő írta adoniszt keresik szőke herceg személyében vastag bankszámlával. Ez van.
2018. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!