Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nálatok hogy megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok hogy megy a társkeresőzés?

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kíváncsi nőként, hogy pl. ha megismertek társkeresőről egy lányt, és mondjuk az első randi is tök jó, utána miért vagytok fenn aktívan? Mikor törölnétek le magatok? Mikortól vennétek komolyan egy társkeresős ismerkedést? Köszönöm előre is :)

2018. aug. 9. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Pfffff akkortol amikor nem 1-2 szavas valaszokat kapnek.
2018. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Miután tök jó a randi be sem lépnék az oldalra....


Ezek szerint ő nem téged keresett ezért még nézelődik...

F35

2018. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha ismerkednék és nem csak poénból lennék fent az oldalon és valamilyen csoda folytán eljutnék egy randig úgy, hogy egyébként telibe xarom az egész kapcsolódást, akkor esetleg passzíválnám a profilom az első dugás után. :D F
2018. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, nem volt részem "tökjó" randiban.
2018. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem társkeresőzök. A hagyományos (élő) ismerkedést szeretem. Persze nem zárkózok el mástól sem (pl. innen. GYIK-ről is volt barátnőm).


De egyébként a hagyományos ismerkedés híve vagyok. Ha meglátok egy nőt, aki megtetszik, akkor kezdeményezek nála. A netes társkereső tehát nem az én műfajom



29/F

2018. aug. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gymnospermatophyta ***** válasza:
85%
Hogyha már sokadjára találkozunk és elég biztos lábakon kezd állni a dolog, akkor már nem hiszem, hogy fenn lennék.
2018. aug. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező feltételezem te sem törölteted magad egy sikeres randi után. Ennél azért jóval több kell. Én akkor törölném magam ha már minden biztos lábakon áll. Sokat melózok, most is aratás meg minden, ezér nem sok időm jut ismerkedésre, inkább neten próbálkozok többnyire. Remélem találok egy kedves paraszt menyecskét akivel lehet majd előre tervezni a gazdálkodást meg ilyeneket. 38/F
2018. aug. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Randi? Még választ se kapok a leveleimre.
2018. aug. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
A nőkkel ellentététben mi nem azért maradunk, mert "hátha jön jobb", hanem mert megtapasztaltuk, hogy mindegy hogy jó randi, minden stimmel, amíg nem komolyodik tényleg rendesen, addig derült égből villámcsapásként bármikor jöhet egy "bocsmégsem", mert jött jobb, vagy a nagyi/barátnő elmondta a frankót, hogy megennénk a nő agyát pisi-kaki-szadi-nekrofil szex közben, vagy ilyesmik.
2018. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jól ment. 2 héttel a regisztrációm után írtam 5 nekem tetsző (képek,profil alapján)lánynak, és ebből 3 válaszolt is. Így ismertem meg a feleségemet. 2-3 levélváltás után a többitől elköszöntem, és csak ő maradt, mert ő érdekelt. 18 napig beszélgettünk így, közben randira is hívtam, aztán találkoztunk.

Én 1. randi után, ami nagyon jól sikerült, le is töröltem magam, egyértelmű volt számomra, hogy innentől mi együtt vagyunk. Ő elég sokat csalódott, korábban volt pasi aki pár randin eljátszotta neki a minden remek volt sztorit, aztán elérhetetlen lett, meg ilyenek, és ezért várni akart ezzel, (hogy ne kelljen újra regisztrálnia, ha velem is így járna), de nem használta az oldalt. Hamar rájött, hogy én más vagyok, mint a többi tróger akiket kifogott. A 2. randi után törölte magát. 8 év telt el, azóta is boldogan együtt, 6.5 éve házasokként:)

Az elejétől komolyan vettem, mert különben semmi értelme az egésznek. Gyökér meg nem vagyok, hogy más embereket hülyítsek. Számomra ez az ismerkedési mód tetszett, jó volt, kényelmes volt, és be is jött. 29/F

2018. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!