Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak kimondottan érett gondolkodású társkereső helyek az országban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahova nem ilyen liberális kormánykritikus sírós fiúk járnak, hanem értelmes, érett gondolkodásúak. Én is ilyen nő vagyok, ezért szeretnék magamhoz hasonló férfit találni.
2018. aug. 13. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Tarskeresore csak az obizalomhianyos emberek jarnak fel.

Vagy a megeogzott kettoseletuek.

Ismerkedj mashol.

2018. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Menj el a legközelebbi Fidesz irodába.
2018. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
A kérdésed alapján semmi szükséged ilyesmire, a leírtak alapján távol állsz az érettségtől :D
2018. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Tehát érett kommunistákat, kádáristákat keresel, akik a talponállóban a lángos után pálinkáznak, és nemzethyesen, keresztényen, jobbra állva beszélik régen milyen jó vóót? :D
2018. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Egy érett, értelmes ember mindig kritikus a mindenkori hatalommal szemben, főleg ha egy ilyen velejéig korrupt, populista párt van a hatalmon, mint a Fidesz. Amit keresel férfiben, az pont ennek az ellenkezője.
2018. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát ezt a marhaságot meg honnan szedtétek? Mi.köze van a politikának a szerelemhez? Ma már így kell ember szerelmet keresni? Úristen ez már nem komplett és ti sem vagytok azok.
2018. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Én is utálom, amikor egy csaj rám ír egy társkeresőn, hogy csak a fidesz. Szerintem egymáshoz valóak vagyunk.

Nekem az életcélom, hogy leszopjam orbánt, ha csatlakozol hozzám, akkor megállíthatatlanok leszünk!

2018. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Pont erről beszéltem, ti is ugyanolyan éretlenek vagytok.


"Egy érett, értelmes ember mindig kritikus a mindenkori hatalommal szemben"

Amikor a hatalom mindent jól csinál, nem kéne kritizálni...

2018. aug. 13. 15:30
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem kéne ja, de most mindent szarul csinál. Ami jó, az is csak EU direktíva.
2018. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Engem egyáltalán nem érdekel a politika, inkább koncentrálok az életre, a mostra/jelenre az élet "apró" de annál fontosabb örömeire amit a legtöbb ember nem vesz észre és tudja értékelni vagy hálás lenni neki.

Panaszkodni persze néha szoktam de az csak amolyan "felszínes" viselkedés, mivel nehéz úgy beszélgetni valakivel aki felszínes és érdeklik az ilyesfajta dolgok hogy nem tudsz válaszolni/hozzászólni. Egyébként én próbálkoztam a tinderen de hát az a legnagyobb felszínes társkereső szóval azt nem ajánlom.

2018. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!