Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sosem leszek boldog kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Immáron 3 éve annak, hogy az ex barátnőm megcsalt egy másik pasival. Kellett vagy fél év mire képes voltam újra ismerkedni, de az elmúlt 2,5 fél év nem hozott eddig sikert.. 4 lánnyal jött össze, 10-12 randi, annál több nem... Mindig valami más miatt csúszik el a dolog. Volt, aki időközben megismert más valakit is, volt aki az exéhez ment vissza, akkor volt egy nagyon bunkó elutasításom is, amikor a 3. randin a csaj a szemembe mondta, hogy csak unaloműzés miatt ismerkedett velem, és ne is álmodjak ilyen fejjel arról, hogy bármi is lehet köztünk. A 4. lány meg időközben rájött, hogy neki meg más ember kell.. Ezen felül egy féltucat lány már a randira hívást is elutasította, hol bunkón, hol normálisan... Talán ez egy fajta büntetés a sorstól, mert megcsaltak? Mindeközben az exemék meg esküvőre készülnek...

27/F


2018. aug. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

C'Est La Vie

Ne aggódj, más ember is szenved a hülyeségeken, nem csak te.


30/nő

2018. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27 évesen még fiatal vagy! Én is egy csomó hülye férfit fogtam ki. Nekem is voltak sztorik az egészről. Lemondtam a párkeresés témáról, egyedül már tök jól éreztem magam, kijelentettem, hogy nem kell férfi soha, erre... A sors keze, hogy megtaláltam a tükörképem. Teljesen véletlenül!!!
2018. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mar nem. ez van, fogadd el. megcsaltak, mert egy luzer vagy. orok karhozatra vagy itelve.

szoval rinya stop. nezd meg helyen van e a tokod. es ha ugy latod igen, akkor kezdjel el elni.

2018. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es:

Sok boldogságot kívánok. ;)

Te hol találtad meg végül a társad? F

2018. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utcán kért útbaigazítást. Onnantól éreztük mindketten, hogy... 😊 ❤️
2018. aug. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!