Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon egy férfi eltudna úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy férfi eltudna úgy fogadni hogy én még szűz vagyok 27 évesen?

Figyelt kérdés
27 éves nőként egyre inkább úgy érzem, hogy senki sem tudna elfogadni úgy hogy még szűz vagyok, hiába nem vagyok csúnya. Ahogy telik az idő emiatt frusztráltabb vagyok, mert szégyellem magam.
2018. aug. 21. 21:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Mi okozza a szüzességed? Ennek miértjétől függ.
2018. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

teljes mértékben!


41/F

2018. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mert még nem találtam egy olyan férfit aki kapcsolatot akart volna tőle, illetve szerelmes lett volna belém.
2018. aug. 21. 21:04
 4/28 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
27 éves szűz nő. Ahahahahaha! 😂 A nap vicce.
2018. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

"egy férfi" biztos, lásd előttem szólót..

de inkább kettő mert én is, csak én fiatal vagyok hozzád..


eszedbe ne jusson gáznak tartani!

2018. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egyszeri "esemény", nem ez a fő kérdés igazából. Az hogy még nincs tapasztalatod, szerintem az sem hátrány, sőt. Ennél sokkal fontosabb dolgokon múlik egy kapcsolat... ha valaki csak emiatt vetne meg, hát... érdekes lenne.
2018. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, ezt valahogy nehezen hiszem el, hogy egy sem akart semmit. Nem csak erősen szelektálsz és nem marad senki?
2018. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentene problémát.
2018. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mint mindenkinek nekem is vannak elvárásaim. Eddig csak bunkókkal találkoztam.
2018. aug. 21. 21:10
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Én ennyi idős voltam amikor elvesztettem. Vártam az igazira..eljött. Tudod mi lett a vége? Kiderült, hogy a legundoritóbb ember, akivel valaha találkoztam, minden tekintetben.

Jobban jártam volna, ha anno 17-18 évesen, amikor több volt a lehetőségem, lefekszem valakivel..akkor nem érezném magam ennyire ócskán. Persze nem gondolok már erre, és rá követően lefeküdtem az elsővel aki megtetszett!


Nem szeretném, ha ez most elrettentő példa lenne számodra, csupán arra akarok rámutatni, hogy ne akarj annyira a biztosra menni, mert semmi sem az.


Anno amikor pár férfi ismerősömnek elmondta, hogy szűz vagyok, akkor egyáltalán nem néztek rám furán, sőt...szerintem ez egy pluszt is jelenthet az adott férfi szemében.

2018. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!