Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves vagyok és szűz, az jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és szűz, az jó megoldás lehet ha fiatalabbnak mondom magam a lányok előtt?

Figyelt kérdés
18-20 éves lányokra szeretnék hajtani. Hogy véletlenül se akarjanak gyereket ha összejövünk. Mivel fiatalabbnak nézek ki azért az beválhat ha 20 évesnek mondom magamat. És akkor még lehet elnézik hogy szűz vagyok. 26F szűz

2018. aug. 9. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mond azt, hogy nem vagy szűz... Már ha szóba kerül. (Nem fog)
2018. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De ha szexre kerül a sor akkor jobban elnézik a bénázást ha tudják hogy szűz vagyok. Lehet berakni se tudnám.
2018. aug. 9. 19:03
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
hát ha összejöttök, úgyis kiderül, hogy hazudtál! Szerinted meddig tudnád eltitkolni???
2018. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

A füllentéssel szerintem nagyobb a kockázat, mint a nyereség, lehet javítana a statodon hogy fiatalabb vagy, de aztán amikor kiderül az igazság (akár random meglátja a személyid, ismerősök elmondják) akkor az sokkal negatívabb hatást kelt. Amúgyis ez nem nagy különbség korban, gyereket ennyi idősek meg még nem akarnak általában.

A szüzességet meg nem kell hangoztatni, normál esetbe ez már csak idővel jön fel, ha konkrátan rákérdez akkor elmondhatod, hogy nem voltak eddig komoly dolgok, nem volt sok csaj az eseted stb. a lényeg hogy magadat hozod ki ebből pozitívan, nem úgy mondod, mintha szégyen lenne. Meg nem kell konkrétumokat mondani mindig, a nők úgyis szeretik ha egy srác titokzatos.

2018. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Irataimat csak nem kéri el, itthon a családnak meg megmondom hogy falazzanak nekem.
2018. aug. 9. 19:07
 6/27 anonim ***** válasza:

jah hogy így érted. Mond meg hogy szűz vagy, vagy mond azt pl hogy évek óta nem voltál nővel. Nem fog meglepődni ha hamar elmész...

De nekem például az első szex volt az egyik leghosszabb életemben lol :D

2018. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nem komoly kapcsolatot keresel, csak dugni akarsz?
2018. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nekem már mindegy, ami sikerül.
2018. aug. 9. 19:09
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Micsoda kisugárzásod lehet.
2018. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha meg összejön egy nő,és kiderül hogy hazudtál neki,akkor soha többé nem fog bízni benned. És itt nem a szüzességre gondolok...
2018. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!