Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon egy férfi eltudna úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy férfi eltudna úgy fogadni hogy én még szűz vagyok 27 évesen?

Figyelt kérdés
27 éves nőként egyre inkább úgy érzem, hogy senki sem tudna elfogadni úgy hogy még szűz vagyok, hiába nem vagyok csúnya. Ahogy telik az idő emiatt frusztráltabb vagyok, mert szégyellem magam.
2018. aug. 21. 21:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
28 und noch jungfrau. Film. Vigyázz ki ne gyulladjon a gumipasi.
2018. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
Hát figyelj, az sajnos benne van a pakliban, hogy pár szex után lelép a férfi. Mert mondjuk nem olyan jó együtt, akár a szex, akár a természetetek nem passzol össze...stb. Ezerből egy ember kb., aki az első partnerénél leragad egy életre. Ha 27 évesen még nem találtál senkit, akihez vonzódtál annyira, hogy szeretkezz vele, és nem alakult ki senkivel az általad várt "bizalom", akkor esélyes, hogy nem is fog soha. Új partnerrel meg alap az óvszer, így nem kell nemibetegségektől tartani.
2018. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Te vajon el tudnál fogadni egy 27 éves szűz srácot?
2018. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Túl válogatós vagy és ha ez így megy tovább, még brad pitt sem lesz elég jó ahhoz, hogy megfektessen. :D
2018. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Csak a férfiaknak gáz ha még 27 évesen szüzek. Látjátok? Mi pasik annyi mindent elnézünk, tolerálunk veletek szemben. Ugye milyen kis cukik vagyunk? Persze fordított esetbe le lenne hordva mindennek az adott pasi, ezt garantálom :D
2018. aug. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hogy ti milyen kis rendesek vagytok, előző... Nagyon megható.
2018. aug. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Még szép! Engem az zavarna, ha a barátnőm, leendő feleségem, nem lenne szűz.

Mivel fejezné ki számomra az esküvő után, hogy engem szeret a legjobban, ha a szüzességét már másnak odaadta, a legnagyobb szeretet megnyilvánulást már mással is megosztotta?

Semmivel...


Egy 28 éves szűz férfi :)

2018. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ejj, ma is tanultam valamit, a pina a szeretet jele.
2018. aug. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!