Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi társaim. Volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim. Volt már olyan veletek, h nővel ismerkedtetek interneten és ő veszekedett veletek meg tiltott meg feloldott ilyesmi úgy, h még sose találkoztatok?

Figyelt kérdés

28..30 körüli nők viselkednek így.. ma botlottam a harmadikba.. kezd elegem lenni az interneten a nőkből..

.... hogy lehet egy sose látott emberrel összeveszni nem értem


2018. aug. 22. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem volt ilyen, de mindketten borderline személyiségzavarosak vagyunk
2018. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Én eddig csak olyanokkal ismerkedtem, akiknek nagy volt a szájuk, de a végén féltek eljönni találkozóra. De ez se jobb. Meg vannak marhulva a népek.
2018. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan min veszekedtek?
2018. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

És te mit írsz nekik?

Tudod mi a közös ezekben a nőkben? TE...

Lehet, ha hárman megcsinálták akkor nem velük van gond...

2018. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
6%

#4: Nagy lószart! Hagyjuk már ezt! Hogy a tökömbe képes egy olyan személytelen platformon kiakasztani egy férfi egy nőt, mint az internet, mi? Miről beszélünk? Sose látták egymást a felek, máris fizikai akadálya van annak, hogy a partnerek megérthessék, s alapjába véve megismerhessék egymást.

A nők hülyék. Alap!

2018. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És ha mondjuk perverz beteg,dolgokat ír?

A nők hülyék ? Alap? Ön meg igen jó modorú, FÉRFI aki totál normális...

Az utolsó mondat illetve kijelentés pont erről árulkodik

2018. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#6: Miféle perverz, miféle beteg dolgokról beszélsz? Írjál már nekem valamit, ami miatt másfél évig (az én esetemben akár másfél percig) depressziós leszek és magamra zárom a légópinceajtót. Na ugye! Nem fog összejönni.
2018. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20-as, 30-as férfiak egy "Szia" után már küldik is fotón a f...kukat. Nem tudom, ez mire utal, biztos tök normális, csak én élek másik univerzumban. Egyébként nem tiltom őket, minek, le se reagálom már.
2018. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Pl.: társkeresők irt nekem valaki olyat, hogy azt szeretné, hogy nézzem végig ahogy masztizik.. vagy olyan is volt aki a lábamat szerette volna megdugni...

igen ettől nem lettem depis de tiltás volt.. hogy miért ? Mert számomra ez már a beteg kategória

2018. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább arról mesélj, mit írsz nekik, hogy tiltanak. Ha egy nap háromszor is előfordul, az nem véletlen.
2018. aug. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!