Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van párt találni? 24F

Figyelt kérdés
Eleve a kinézetem miatt nagyon minimálisak az esélyeim. Erre még rátesz a lapáttal, hogy semmi tapasztalatom nincs 24 évesen, nem volt barátnőm. A kommunikációs, szociális készségeim sem a legjobbak, nehezen ismerkedek, barátkozok, csendes és visszahúzódó vagyok. Olyan sok kudarc ért már és annyira szerencsétlenül alakult minden az életemben, hogy gátlásos és szorongó lettem. Továbbá nagyon nagy önbizalomhiányban szenvedek, bár inkább csak reálisan látom magamat.
2018. aug. 23. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A külsőn mindig lehet változtatni, javítani. Egy másképpen hordott haj, öltözködésváltás, szakállnövesztés/leborotválás is nagyon át tudja formálni az embert, de ehhez tisztában kell lenned azzal, hogy mi áll jól neked. Ha nem tudod, kérd ki a körülötted élők véleményét. Járj el sportolni, formáld kicsit a tested. Ezektől máris kaphatsz egy kis önbizalmat, és akkor könnyebben fog menni az ismerkedés is.
2018. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Két választásod van. Felállsz az önsajnálatból és elkezded felépíteni magad, vagy marad minden ugyanígy.
2018. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már többféle frizurát, igazából egyikkel sem lettem szebb. Megnövesztettem az arcszőrzetem is, de már elég hamar mondták, hogy inkább vágjam le, mert nagyon rosszul áll, szóval ezzel sem tudok játszani. Az öltözködést tekintve is kipróbáltam több dolgot, de egyik sem hozott sikert. Edzeni jártam konditerembe, végeztem saját testsúlyos edzést, szóval ez is meg volt.
2018. aug. 23. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor sajnáld magad tovább és sírjál, hogy nincs senkid.
2018. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem sírtam, csak feltettem egy kérdést.
2018. aug. 23. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Megismételhetném a 2#- es által leírt véleményt... nyilván változtatni ezen csak te magad tudsz, ha "leírod" magad előre , azt rettentően megérzik a nők.
2018. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olvass ez száz könyvet
2018. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!