Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan bénàk az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan bénàk az emberek, hogy szarabbul néznek ki a társkereső profiljukban a képeken mint a valóságban? Aztán meg sajnálkoznak hogy nincsenek sikereik.

Figyelt kérdés

Páromat Randivonalaon ismertem meg, és a kép amilye kinn volt... Élőben meg annyira más! Az egy szar kép róla, azóta már többször mondtam neki, miért pont azt tette ki. Azt mondta, az egy jó képnek tűnt.

Aztán most volt egy vidi emberekről mutatták a profiljukat, nőkét. Az összes nő 1000X szebb volt a videóban "élőben", mint a hülye fotóikon a társkeresőn, ilyen-olyan beállított képen, vakuval, meg a természetben smink nélkül macskával, stb. Közbe meg élőben csinos arc, igényes megjelenés...

Nem értem. Merem remélni hogy én azért jó képet tettem ki!


2018. aug. 23. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nincsen jó érzékük, illetve nincsenek tudatában hogy bizony nagyon nem mindegy mennyire jól beállított képet rak ki valaki.

Persze van az ellentéte is, amikor jobban néz ki a képen, mint a valóságban. Főleg instás lányoknál gyakori ez, vagy amit az instagramon lát az ember, azt érdemes bizonyos fentartással kezelni, illetve részben jó módszer lehet, ha a csajnak a legrosszabban sikerült képét megkeresed, mert az lesz a legközelebb a valósághoz.

A társkeresőkhöz visszatérve viszont mégis fontos, hogy a legjobb képet rakja ki magáról az ember, főleg férfiak, mert különben esélye se lesz érvényesülni.

2018. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rólam egyszerűen nem tud jó kép készülni, bármennyit próbálkozok, nem adja át a valóságot.
2018. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pl. nem vagyok fotogén, nagyon ritka, hogy normális kép készüljön rólam.
2018. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fotogén. Rólam még 1 jó kép se sikerült soha..Ezért nincs facebook profilom se..
2018. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vagyok vele, hogy inkább tennék ki egy átlagos vagy rosszabb képet, Akiket az alapján is érdekelnék legfeljebb pozitívan csalódnak, illetve esélyesebb, hogy a személyiség is számít nekik. Sokkal jobb, mint ha valaki a fényképre csurgatja a nyálát, aztán élőben meg csalódik és többet nem keres. A párodnak is sikerült ezek szerint az ismerkedés, szóval semmi hátránya nem származott a képeiből. Amúgy ez is szubjektív, amit én magamról jó képnek tartok, nem biztos, hogy mások szerint is az.
2018. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!