Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányokat csak az irodista diplomás férfiak érdeklik?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,sportos kinézet,nem ronda arcu,inteligens,jól öltözött

Szabad időmbe kondizok,küzdősportolok,barátaimmal vagyok,szinházba járok vagy csak otthon olvasok.

Egy holdingnál vagyok gázkészülék szerelő,a fizetesemmel semmi gond.Egy barátnőm volt eletembe az is 4 évig és most is hosszú távon keresgélek de azt vettem észre,hogy a lányokat csak a diplomás utcai ruhában dolgozó emberek érdeklik,miért van ez?Van valakinek valami tapasztalata?


2018. aug. 24. 11:03
1 2
 1/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:
88%

Amikor valaki intelligensnek tartja magát, de még a szót sem tudja helyesen leírni. Ez aztán a valami.

A többiről nem is beszélve.


Az írásképed borzalmas. Valószínűleg ez is egy nyomós indok abban, hogy nem akarnak tőled semmit.

2018. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de ha ilyen "fenomenális "következtetéseket vonsz le a nem tudom én miből, és miért, akkor nem csodálom, hogy nehezen találsz magadnak normális nőt...

Amúgy nem igaz.

2018. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem, nem az irodisták, hanem a JÓMÓDÚ férfiak, mindegy mit csinál, csak legyen meg a háromszáz netto alapjáratba', vidéken elég a "kéccáz alapjáratba" is, feltéve, ha mindent megvesz amit kitalál neki a csaj... Hamar megtalálja a pénz helyét.
2018. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudtad? Aki nem diplomás, az nem is ember.
2018. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Megkérdezném, hogy milyen az az irodista diploma és diplomás utcai ruha.


Ilyen írásképpel azonnal kiesnél nálam.

2018. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

#3: 2-3 szaz netto semmi. Abbol igen nehez mindent megvenni egy nonek, amit csak akar.

Ennel en is joval tobbet keresek.


N

2018. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

#5


Szóval még az is kevés. Hát akkor tényleg ideje felkötni magam. El van ez cseszve az alapoktól.

2018. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Ezért nem ismerkednék veled:

- íráskép

- stílus

- önsajnáltatással egybekötött irigység

- kisebbségi komplexus

- indokolatlan utálat az általad sikeresebbnek vélt emberek felé

- nők általánosítása

- mások hibáztatása a saját sikertelenségedért

- nők lenézése (igen, épp csak nem írtad oda, hogy minden nő a gazdag diplomásokat keresi)

2018. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

#8


"kisebbségi komplexus"


Ja, mintha kezelhető lenne. De szép is volna. Ha a volna ott nem volna.

2018. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A gázszerelők elég menők manapság ,sőt milliárdosok :D


Mondjuk kérdezd meg a kollégáidat ,hogy nekik van e barátnőjük feleségük. Ha többségüknek van ,akkor csak magadban keresd a hibát ,ne a munkádban és ne a diplomád hiányában.

2018. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!