Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szép, csinos, diplomás nők nem találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem hogy van ez, de több embert is ismerek hasonló problémával. Személy szerint én 3 éve vagyok szingli, csomó emberrel randiztam, de senki se fogott meg és nagyon ritkán tetszik valaki, de ha szeretek valakit akkor azt nagyon és szívem-lelkem kiteszem érte.

Ill. azt vettem észre, hogy a velem korabeli fiúknak (27-30) vagy fiatalabb barátnője van (18-22) vagy már foglaltak vagy éppen ritkán megtetszik valaki de az általában kiderül, hogy sajnos komolytalan. Hozzáteszem engem rendszerint 17-18 évesnek néznek (modell lányról van szó vékony alakkal).

Kicsit kétségbeejtőnek látom már a helyzetet, munkába be, munkából ki, 7végente néha eljárunk de legtöbb bnőmnek párja van már.

Azt is észrevettem, hogy félnek a szép és diplomás nőktől a férfiak általában. Egyik barátnőm is nagyon bájos, szép, rendes és 24 évesen talált magának valakit először..

Szerintem nem nagy igény ez, hogy tetszen valaki, legyünk hasonló értelmiségi szinten és legyen normális. Pénz nem érdekel, se az, hogy honnan jött, és a család és házasság témával se fogom riogatni feltehetőleg soha.

Valaki hasonló cipőben?



2018. ápr. 14. 23:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
16%

Az ertelmet es az erzelmet es sok mindent...nem a diploma ad. Azzal max befuthet az ember a kalyhaba kapcsolatok teren.

Volt par diplomas csaj mostanaban a ismerkedesi koromben. Azt se tudtak merre allnak arccal. (Amugy nem olvastam el a kerdest, csak a vastag feketevel szedett reszt)

2018. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, de mondjuk egyik főcímben szereplő tulajdonság sem óriási azért.

Rengeteg szép lány van az utcákon, az hogy diplomás engem meg teljesen hidegen hagy.

Intelligencia, helyén való szív ezerszer fontosabb ezeknél.

2018. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
57%

Egyetlen szó: elvárások.

Ez a nem mindegy,hogy kinek mik az elvárásai. Lehet,hogy te is meg mások is túl nagy elvárásokkal rendelkeztek,és ti magatok közel sem vagytok azon a szinten. Vagy csak túlságosan válogattok,amit alapvetően a nők a legtöbb esetben szoktak...

2018. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
66%
Azért nem, mert lúzerek vannak körülöttük. És azokkal kitörölhetik...
2018. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Akkor lehet arra kellett volna szűkíteni, hogy tiszta lelkű, rendes, átlagon felüli kinézettel...EZT IS CSAK azért emelem így ki, mert általában mindig az az alapelv, hogy a "jó csajoknak mindig van pasijuk". Hát marhára nem :D mert mindenki fél
2018. ápr. 14. 23:24
 6/64 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%
Számszerűleg kevés a cégvezető, aki alá be tudnátok feküdni.
2018. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

#3

Persze, hogy válogatunk. Ki az aki összejön az elsővel? Gondolom aki örül, hogy összejön valami végre.

Semmi értelmét nem látom olyannal összejönni aki nem fog meg, nem leszek belé szerelmes. Ilyen alapon viccen kívül hetente lehetne más párom

2018. ápr. 14. 23:26
 8/64 anonim ***** válasza:
5%
És mik az elvárásaid?:D
2018. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb diplomás nő pökhendi, lenéző és rosszindulatú személyiség, aki csak azért végzett el egy büfészakot, hogy felfelé házasodjon. Legalábbis női aggyal azt hiszik, ha oklevelet szereznek, akkor ez vonzóbbá teszi őket a férfiaknál. Miért lenne vonzóbb diplomával? A vonzalom biológiai alapon működik, nem lexikális tudáson (amit a legtöbb "női" szak adni tud).
2018. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
47%

Mert nem akarnak párkapcsolatot vagy az egekbe rakják az elvárásaikat.


"Azt is észrevettem, hogy félnek a szép és diplomás nőktől a férfiak általában."

Ezt az alibikifogást meg hagyjuk a fenébe. Ennyi erővel bárki kijelentheti, hogy az ő kategóriájától félnek a férfiak/nők.


"Szerintem nem nagy igény ez, hogy tetszen valaki, legyünk hasonló értelmiségi szinten és legyen normális."

Szerintem sem nagy. Ennyi igénnyel bármikor találhatsz pasit. Most leírhatnád a reális igényeid. Szerintem egy csomó embernek fingja sincs a saját igényeiről és arról, hogy mit keres. Nézz körbe a világban... A többség hasonló szintű szövegeket fog lenyomni. Igazából amíg nem tudsz minimum 5 (de inkább 10) konkrét, közhelytől eltérő elvárást leírni, addig nincs miről beszélni elvárások címszó alatt.

2018. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!