Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Volt hogy konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Volt hogy konkrétan nektek kellett felszedni a fiút és jól sült el végül a dolog?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla? Együtt maradtatok utána?
2018. aug. 24. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Sosem volt rá szükség.
2018. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Fiúként mondom,hogy semmi baj nincs azzal ha felszedsz egy fiút. Egyik ismerősömék is így jöttek össze 1 éve imádják egymást :)

(És bárcsak engem is felszedne valaki :D)

2018. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam "felszedni" fiúkat, de arra akad példa, hogy én kezdeményezem az ismerkedést, az ilyesmi természetes. Aztán döntse el, hogy érdeklem-e komolyabban. Nyomulni nem fogok, bár szerintem az erőltetett egyoldalú nyomulás a fiúktól is ciki, nem csak a lányoktól.
2018. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2 Te foglalt vagy mit kinálgatod magad:DD
2018. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak kezdemenyezni.
2018. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem apró kis jelzésekkel rá lehet segíteni a dologra, egy sejtelmes mosoly, egy elhagyott névjegy, sok minden van, ami biztato. Az igazán intelligens, szenvedélyes lányok általában megszerzik maguknak azt a férfit, akit kiszemeltek, és ezt úgy csinálják, hogy közben a férfi azt hiszi, hogy ő hódította meg őket.
2018. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Férfiként az a véleményem, hogy necces.


Kezdeményezni nőként is simán lehet egy mosolytól vagy megszólítástól kezdve egy kávéra invitálásig vagy kifinomultabban pl csak a látószögébe kerülni, stb. - ha érdekled, kölcsönös a vonzalom, akkor valamit ő is fog lépni, még amkor is ha félénk és a nő kezdeményezett.

De ha a nőnek kell felszednie, akkor vagy vagy azért nem lesz tartós, mert bem kellett a fiúnak tennie érte semmit és simán a következő lány is felszedi vagy azért mert a nő kiábrándul a töketlenségéből.


Persze fordítva se jó, ha csak a férfi tesz az ismerkedésbe és a nő meg várja, hogy küzdjenek érte.


Egészséges emberek között, egészséges (nem elnyomó-papucs aszimmetrikus, bár van akinek ez az igénye), harmónikus kapcsolat akkor alakul ki és működik, ha kölcsönösen tesznwk érte.

2018. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!