Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mi indítja be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mi indítja be a vonzalmat? Mitől tud egy nő vonzódni egy férfihoz?

Figyelt kérdés
Pénzt és egyéb anyagi hülyeséget hanyagoljuk, mert az nem vonzalom..
2018. ápr. 29. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Elsosorban, ha jol nez ki, masodsorban, ha mar ismerem valamennyire es jo fej, humoros es intelligens embernek gondolom.
2018. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Férfias hang, illat, mozdulatok. Őszinte szemek és mosoly. Ha ismerem valamennyire és tudom, hogy jellemes, határozott ember, akkor pláne.
2018. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy magas hang, nőies finom vonások, vékony testalkat és 164 cm kizárt? Egy ilyen férfinek csak pénzzel lehet barátnője vagy van aki az ilyen pasikra bukik?
2018. ápr. 29. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Első találkozás: illat,ápolt külső, kisugárzás,tekintet,határozottság,humor.
2018. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

-Szerezz oxitocint.

-Vágj bele a nyakába egy fecskendőnyit.

31/f

2018. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Második válaszoló vagyok. Ex férjem 165 cm magas. Ettől még jó az illata és férfias jelenség, és a szemei is szépek, sőt még értelmes is. Nem értem, mi köze a magasságnak ehhez.
2018. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagyjából ezek a fontossági sorrendek a jellemzőek, ha szigorúan csak a szexuális vonzalomról beszélünk:

* arc: azt hiszen nem kell magyarázni, de ez lehet picit szubjektív pl.: kékszemű viking vs forró latin pasi

>

* magasság: 170 körül és az alatt nyilván elég kevés ritka esetben lehetsz szexuálisan vonzó

>>

nem gebe vagy nem elhízott testalkat: a nagydarab mackós és "por szálkás" közötti intervallumban eléggé szubjektív

>

péniszméret: ez is valamennyire szubjektív, de x méret alatt mindent borít, ha a csaj nem tud kielégülni lehetsz te akármilyen Adonisz álomkan, szóval zárójelben ez lehetne akár a legfontosabb

>>

szórakoztató személyiség: humor, kommunikációs szkillek, extrovertált nyitott személyiség

>>>

egyéb belső tulajdonságok: figyelmesség, határozottság, ambíció (de ezek inkább közhelyek ugyanis a külső hajlamos elfedni a romlott belsőt)

2018. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ha belegondolok, hogy mondjuk az elmúlt héten mikor akartam szexelni a barátommal, akkor azok az illata, amikor beszélgettünk és nagyon okos dolgokat mondott, amikor férfiasan viselkedett, udvarias és kedves, mert olyankor egy kis hölgynek érzem magam, meg amikor szexálmom volt, és emlékeztem rá amikor felébredtem. :D

amikor kifejezetten nem látom vonzónak szexuális értelemben,amikor piszkálódik, szurkálódik.

2018. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!