Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrátat a társkeresésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrátat a társkeresésben, hogy nem annyinak nézel ki mint amennyi vagy?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok 18nak nézek ki és igen, hátráltat, ugyanis számomra a 28+ kelti fel az érdeklődésem, de azt figyeltem, meg, hogy meg se néznek, max ha kikenem magam, de azt csak alkalmakkor szoktam. És természetesen nem azt akarom, hogy a "kicsípett" külsőm fogjon meg valakit.

2018. aug. 28. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy hátrátat, főleg ha vidéki vagy. :)
2018. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Félnek a liliom tiprástól. Amugy nem a fiatalos kinézeted rá az ok , csupán nem oévashato le a nokröl kik jonnek be nekik. Kezdj el teniszezni 30-40-50 -es pasasok uzik , ott talalsz kedvedre. Amugy sok hormonzavaros ferfi is van ,lehet ,18-9 de 30 -nak nez ki.
2018. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 peca1000 ***** válasza:

Már nem hátráltat.


Lassan 42 leszek, és olyan 30-35 körül nézek ki

2018. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
férfiként semmi gáz vele..18-19-nek nézek ki 25 évesen..van egy gyermeki oldalam amit nem adok fel, úgyhogy még jó is így
2018. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában fiatalabbnak néznek 30-nál, szóval néha igen.
2018. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

27 vagyok, 30 felettinek néznek a nők rendszeresen, tapadnak rám a 30-as csajok, amivel semmi bajom, mert sokkal tapasztaltabbak, mint fiatalabb társaik, tisztelet a kivételnek persze.Mindezek mellett pedig a huszonéves lányok is szeretnek, amivel meg azért nincs semmi bajom, mert hülye lennék, ha lenne.Továbbá 40-es hölgyek is kedvelnek, olykor kell egy zamatos lovászfiúpénisz nekik, én önfeláldozó típusként oda adom magam, kivéve persze ha monogám pártkapcsolatban élek.


Szóval nem, engem nem hátráltat.

2018. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. 27 vagyok, magam sem tudom, mennyinek nézek ki, de mindenki szerint fiatalabbnak, mint amennyi vagyok:D Párom kb. 17-nek nézett, amikor 25 voltam. A munkám során nagyobb hátrányát érzem ennek, mint párkeresés terén.

Férfiaknak mondjuk kellemetlenebb lehet, de nőként nincs vele bajom.

2018. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

Én is utáltam, hogy kislányosan nézek ki, ma már elfogadtam és hamar el fog jönni az az idő, amikor egyszer csak megpillantod a tükörben a nőt a kislány helyett.

Amúgy meg minek neked idősebb srác? Ha még mindig ott vagy leragadva, hogy a külsőddel akarsz hódítani nem a beszédeddel akkor nyugodtan szórakozz csak a fiatalabb srácokkal. De most komolyan... Amit mondasz az ezerszer izgalmasabb és kitörölhetetlenebb nyomot hagy, mint a rúzsod. Te is pontosan tudod, hogy a férfiak kifejezetten KERESIK a fiatalabb nőket és a kislányos báj valakinek pont a zsánere. Tudom, hogy tudod, csak kell egy kifogás. Ha szóba elegyedsz velük és a hatodik mondatban elmondod hány éves vagy és elég izgalmas személyiségnek tűnsz akkor már senkit nem fog érdekelni, hogy 18-nak tűnsz.

Látatlanban nehéz tippeket adni, de az öltözködés, a frizura és a magaviselet ezerszer jobban számít, mint a smink.

2018. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hátráltat. Az viszont kellemetlen amikor 16-18 év közötti férfi kezdemények próbálkoznak nálam, mert korosztályuknak gondolnak.
2018. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!