Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te miért vagy szerencsétlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te miért vagy szerencsétlen a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok, meg, hogy nem csak én vagyok így, ráadásul nem vagyok egy bányarém se, mégis totál nulla a kapcsolati életem. :/

2018. aug. 26. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok jóképű, nem lógnak a nemzetibankok a zsebemből...sajna ez azóta se változott.
2018. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Én azért mert szerencsés vagyok a játékban. 😎
2018. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Én azért vagyok sikertelen, mert csomó olyan gond van velem aminek a hallatán a legtöbben csak menekülnek.. és.. az a helyzet, hogy nem akarok olyan társat aki előtt meg kell magam játszani, hogy elfogadjon.


Igazából még listám is van róla.

2018. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy "te szerencsétlen leány"? ;)
2018. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha pont nagyon szerencsétlennek nem is érzem magam, azért nem jó érzéssel tölt el az, hogy azalatt a pár hét alatt, mióta társkeresésre adtam a fejem, nem volt sikerélményem.

Sok az irántam érdeklődő férfi, tehát nem azzal van gond, higy a kutyának se kellenék (csinos, ápolt, elegáns, szép nőnek gondolom magam, a korosztályomban talán a felső 20%-ban. Ehhez rendezett életvitel, jó körülmények társulnak... mégis).


Az okok? A teljesség igénye nélkül:

- korban nem illik hozzám (40 éves vagyok... rendszeres, hogy az utcán ilyen 30-35 közötti vagy épp 50-55 feletti férfiak szólítanak le)

- nem “lúzer” kapcsolatban gondolkodom (sok férfi, akinek megtetszem, direkt szexkapcsolatot akar, ez nekem nem OK)

- első kérdései között a gyerekvállalás szerepel- gyakorlatilag tenyészállatnak érzem már magam a sok 40-45 feletti (!) eddig világba élő, bulizgató, kiégett KÖZÉPKoRÚ férfi ilyen közeledésétől (akikkel a 25-30 éves korosztály nyilván nem áll szóba). Nekem már van egy gyermekem, nem szeretnék többet... és megy a győzködés. Mintha nem is a nőt, embert akarná, hanem kétségbeesésében a méhemet... kiábrándító ez is

- az igénytelen (alapvető kultúrális, higiénés, viselkedésbeli hiányosságokkal küzdőket) nem is említem, vagy a mindenféle érdekeket (anyagi, lakhatás stb) szem előtt tartókat, mentális vagy szenvedélybeteheket- ezeket gyorsan rövidre zárom.

- nálam abszolút zérótolerancia a házas/kapcsolatban élő, kikacsintgató “férfi”, a hazudozás és a dohányzás- na ezeken 50% elvérzik :D


Kell egy nagyobb adag szerencse is a társkeresésben, azt hiszem.

Pedig tényleg én is azt gondolom magamról (a kapott visszajelzések alapján is), hogy kedves, jószívű, értelmes és “jónő” vagyok.

2018. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, egyszerűen nem érzem, hogy vonzanám a nőket. Nagyon jól elvannak velem, elbeszélgetnek stb. de egyik sem szeretne kapcsolatot. Szerintem átlagos kinézetem van, mégsem jön össze semmi pedig nagyon szeretném tudni az okát.
2018. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
egyszerű az oka: bányarém vagyok
2018. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Nekem 900.000 Ft kéne + legalább 5 havi fizetés.

A nagy orrom elrontja a teljes arcomat teljes profilomat, ha az normális lenne egész jól néznék ki.


Szóval durván 2 millió Ft-ot szeretnék, ha valaki megajándékozna ennyivel nagyon megköszönném.

2018. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A külalakom és a furcsa gondolkodásom végett. (F)
2018. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
69%
Soha egyetlen fiú sem érdeklődött irántam, a maximum az volt, hogy 50-es éveikben járó munkások utánam füttyögettek az utcán. Átlagos külsőm van, kövér sem vagyok, nem öltözök igénytelenül. Nem szeretem a tömegnyomor helyeket, koncerteket, bulikat, így nincs is nagyon hely, ahol ismerkedhetnék. Egyetemen nem tetszettem senkinek, pedig kolis voltam, ahol rengeteg fiú volt. A buta ismerőseim mind elkeltek, a barátnőim szerint a férfiak többsége bizonyos intelligencia szint fölött nem akar kapcsolatot, azt javasolták, tettessem magam ostobának. Félreértés ne essék, nem tartom magam kifejezetten okosnak, viszont nem akarok olyan kapcsolatot, ahol meg kell játszanom, hogy semmihez nem értek, csak hogy a barátom férfiasabbnak érezhesse magát.
2018. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!