Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az elviselni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az elviselni, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

Sok lánynál próbálkoztam, de semmi. És annyira rossz hogy mindenhol párokat látni, akiket ismerek, boldogat együtt. Én nekem meg nem jut senki. :(

Sokan azt mondják hogy helyes vagyok. De akkor mi a gond? Az hogy nem vagyok annyira beszédes? :/

F


2018. aug. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen az a gond, érzem a problémàt bro, fel a fejjel legyünk együtt balkukik
2018. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha sok lánynál próbálkoztál akkor ott valószínűleg van valami a háttérben. De attól is függ milyen lányoknál próbálkoztál. Valakinek csak az a fontos hogy mekkora önbizalmad van, mennyire nagymenő vagy.


Normális lányokat meg lehet kapni kisebb önbizalommal is ha normálisan kommunikálsz és nem vagy túl depressziós. Ha jól öltözködsz és nem vagy zsírdisznó, ápolt vagy, nem vagy csúnya akkor mennie kell.


Én szorongós vagyok, kevés önbizalommal de így is lett már több barátnőm is.

2018. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem szép barátnőim voltak, nem átlagosak.
2018. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem nehéz. Én például már jó korán beláttam, hogy a párkapcsolati cirkusz egy teljesen fölösleges, deficites dolog, és hagyni kell az egészet a francba, mert többet veszítesz rajta, mint amennyit nyernél. Most lehet, hogy boldogak együtt a párok, de utazz 10 évet előre az időben - a boldog párokból egymást maró-gyűlölő kényszerpárok vagy rossz házasok lesznek, akiket majd csak a gyerek tart össze. Ezzel szemben neked lesz egy boldog, nyugodt, szingli életed.

Te csinálsz jobb vásárt, ha ebből kimaradsz. Ha tudnád, hány váláson túlesett ember cserélne veled!

2018. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én jól viselem, hogy senkinek se kellesz.
2018. aug. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én el tudom viselni. :)
2018. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Könnyen, Kérdező

Fel kell ismerned, hogy a párkapcsolatok nem a boldogság kizárólagos forrásai

Sőt mi több, idővel a párkapcsolatok mindig elromlanak, a szerelem mindig elmúlik ugyanis

Lesz helyette féltékenység, megcsalás, szakítás, válás...

Semmi érdeked nem fűzödik ahhoz, hogy párkapcsolatod legyen, addig örülj amíg egyedül vagy

A két utolsó válaszadó pedig helyből kapta a mínuszt

2019. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyszerűen be kell látnod, hogy a kapcsolatok feleannyit nem érnek mint amennyit kínlódni kell velük, és akkor jól fogod érezni magad egyedül

na meg persze szoktatás kérdése is; ha valaki úgy nőtt fel, hogy ritkán v. sose volt párja, annak gyerekjáték lesz elfogadnia hogy senkinek se kell

míg egy társfüggő valaki elkezd azonnal zombi-apokalipszist vizionálni, ha nem kell senkinek

akik azt hiszik, társ nélkük nem élet az élet, forduljanak orvoshoz mihamarabb, ilyen agykúrász fajtához


"Én jól viselem, hogy senkinek se kellesz."

"Én el tudom viselni. :)"


ostobák vagytok, szánalmasak

tőlem is kaptátok a mínuszt

2021. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!