Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a megalázó videóról?

Figyelt kérdés

[link]

Én annyit fűznék hozzá, hogy ugyanezeket átéltem annyi különbséggel, hogy 170 vagyok, nem pedig 160, amennyi a videóban szereplő srác magassága. Soha nem is volt barátnőm. Mit gondoltok erről az egész témáról. Légyszíves írd le azt is, hogy férfi vagy nő vagy-e (hogy tudjam a véleményt társítani).



2018. aug. 29. 22:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10: Szerintem is amúgy magabiztos fazon. Bár mondjuk gőzöm sincs kik lehettek azok akik lepontoztak miközben normális kommentet írtál.
2018. aug. 29. 23:41
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt hiszik kamuzok és tuti én is ilyen magasságú vagyok. Az alacsonyabb férfi társaim amugy is jobb kedvuek ahogy én látom.
2018. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

Az benne a megalázó, hogy mivel alacsony, a rohadt időt nem tudhat a még vagy azt, hogy merre van xy utca. Csak ennyi a probléma.

32/f

2018. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem értem ebben a videoban mi a megalázó?

A pasik 99,99% -át elhajtják a nők ha utcán leszólítja. Ez nem függ semmiféle magasságtól. Már rég lenne párod ha nem a magasságod érdekelne . És már rég lenne egy jó pasim, ha nem a magassága érdekelné.

2018. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Nem néztem végig de ahogy kivettem pont nem az időre volt kíváncsi bunkó vagy épp kevésbé bunkó módon nyomult. Egy ilyet én is lazán elküldök ha 160 ha 180 cm. Eleve nem állok szóba idegen pasikkal az utcán főleg nem éjjel. Arról nem is beszélve hogy számomra irritáló ez a vihorászás komolytalanság ez az “olyan laza vagyok majd szét esek” stílus.

Szóval nem csak az a baja hogy alacsony bár aláírom hogy ezzel a magassággal már nem olyan egyszerű párt találni. Nem (csak) azért mert sok lány eleve magasabb hanem mert bizonyos magasság alatt és felett már nem olyan szépek a test arányok.

Engem ennek a fiúnak az alakja arra emlékeztet mintha egy képet felülről összenyomtak volna. Bár szerintem a 200cm körüliek is hasonló problémával küzdenek de ezek a személyes ízlésemből fakadó “problémák”.

Ami a “szegény pici én törpe vagyok” problémakört illeti a párom 168 cm ahogy én is. Az hogy valaki nem 180 cm nem jelenti azt hogy eljött a világ vége. Próbálkozni kell de szerintem nagyon nem úgy ahogy a videóban látszik.

2018. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Valaki 3 fiokról jelentkezik be és le pontozgat , jellenteni fogom az illetot proxy ban lessz a vége!
2018. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha odajönne hozzám egy random srác, a haverjai pedig kameráznának és is elküldeném a halálba/elmennék.

Nincs időm az idiótákra.

Nem, nem megalázó, normális reakció :D


Amúgy én is 162 centi vagyok, és az én városom is tele van alacsony lányokkal, pedig megyeszékhely (fúúj csicska vidék gondolom az is).


A jelenlegi barátom 192 centi, de volt 170, és volt 160 is, ha hiszed ha nem. De felesleges godnolom magyaráznom, eldöntötted magadban, hogy ez akadályoz téged és kész.


Mindenesetre könyörgöm, ne akarj utcán ismerkedni, ez ma már nem megy.

2018. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy én nemtől és kinézettől függetlenül utálom, amikor megállítanak az utcán, pláne amikor sietek. A videóban szereplő srác nekem pl.abszolút nem szimpatikus arcra sem, nem a magassága a legnagyobb probléma.


N

2018. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A negatív gondolatok önbeteljesítő jóslatként működnek. Jó hír, hogy a pozitívak is. De persze könnyebb elpanaszkodni, hogy törpe nyomi vagy, nyilván... RÖHEJES! 😑
2018. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A nőknek mindig is a magasságot tekintették a férfiasság fokmérőjének. Semmi új sincs ebben.
2018. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!