Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ismerkednek emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkednek emberek úgy, hogy nincsenek túl az exükön?

Figyelt kérdés
2 hónap alatt a második ilyenbe futok bele, az utóbbi fiú egy hónapig hülyített, míg kiderült, hogy igazából utálja az exét, és nem akar többet szerelmes lenni, mert a lány átverte őt. Olyan vastag falakat húzott maga köré, ami lehetetlenné teszi az elmélyült kapcsolatot. Csak ha nincsenek túl ezen, miért mondják, hogy komoly kapcsolatra vágynak, miért kell a másikat hülyíteni? Ez rohadtul inkorrekt.
2018. aug. 30. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Érzelmi kapaszkodókra van szüksége az ilyen embereknek. Sajnos nem mindenki képes a tudatosságra.
2018. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
mert idióták
2018. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert a magyaroknál ez a szokás: a múlt posványában fetrengeni ahelyett, hogy tanulni a múltból és előrelépni. Sajnálom azokat a nőket, akik hisznek-, vagy épp a megmentőt játsszák ezen kapcsolatokban, közben ő maguk is kiégnek egy gátlástalan valaki miatt ahelyett, hogy ezek a Macsó Egóharcosok elmennének dokihoz, pszichológusok kezeltetni magukat.
2018. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az, egyetértek.

Azt gondolják, hogy csak így lehet elfelejteni az előzőt, vagy így tudnak hamarabb túllenni rajta, vagy csak meg akarják úszni a szakítással járó fájdalmat, pedig ez nem így működik. Hiszen eleve nem is tudnak kialakítani valódi köteléket, ha még mindig ott a másik a fejükben. Vagy csak félnek egyedül lenni.

Nem szoktam szidni a "mai világot", de úgy vettem észre, hogy sokaknál divat elmenekülni az önvizsgálat és a fájdalom elől. Általánosságban is, nem konkrétan szerelmi ügyekben. Pedig ezek nem megspórolható dolgok.

Tudom, ez nem vigasztal, de saját magukkal szúrnak ki a legjobban.

2018. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szar, szemét, inkorrekt dolognak tartom, én egy hosszú, 7 éves kapcsolaton voltam túl, pasizás helyett elmentem terápiába, és amíg túl nem lettem az exemen, nem hülyítettem másokat. Komolyan, egyre reménytelenebbnek tűnik, hogy érzelmi intelligenciával rendelkező embert lehessen találni.
2018. aug. 30. 09:10
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Mert nem mindenki olyan érzelmi kukabúvár, hogy egyik kapcsolatból képes ugrabugrálni a másikba, mindenféle érzelmi töltet nélkül.

Valaki képes lenne élete végéig bánkódni egy szakítás miatt.

Akkor az elméleted szerint mit kellene kezdjen magával, hogy ne legyen "rohadtul inkorrekt?"

Kösse fel magát?

2018. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A válaszokat pedig köszi, jó látni, hogy nem feltétlen velem van a hiba, csak elővigyázatosabbnak kell lennem.
2018. aug. 30. 09:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért van olyan is, hogy valaki úgy érzi túl lépett, de amikor ismerkedik, akkor hirtelen előtörnek az emlékek, és akkor szembesül vele, hogy hiányzik az a másik személy. Ezeket a dolgokat nem lehet ilyenkor kivédeni, hogy egy helyszínről, egy illatról, vagy valamiről beugrik a másik. Ez mind egyénfüggő, kinek mennyi idő, míg teljesen tiszta lesz.

Nyilván tudatosan hülyíteni, kihasználni valakit nem korrekt. Amúgy ezt nemcsak fiúk, hanem lányok is csinálják...

Meg van a másik, ezen a fórumon is érvelnek vele időnként, hogy kutyaharapást szőrivel...

2018. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert faj, és kell nekik valaki, aki segít feldolgozni, leköti a figyelmet, aki mellett addig sem unatkoznak.



Az a másik meg le van magasról, mikor a sokadik randi után kozlid vele, hogy “bocs, kedves férfi vagy, de még az exem iránt érzek valamit mégis”.


Önzőség minden fronton.

2018. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

"érzelmi intelligenciával rendelkező embert lehessen találni."


Én ilyen vagyok, teli EQ-val, de így sem kellek senkinek sem. A mai magyar nők valahogy totál nem tudják, hogy mit is akarnak valójában: tökös macsó csávót/?/, majd amikor megkapja, és kiderül, hogy valami defektje van, akkor már menekülnének tőle, de akkor már nem tudnak.

2018. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!