Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek bejönnek a csendesebb típusú fiúk?

Figyelt kérdés

Legyszi leírod a korodat is!

Én 21 éves fiú vagyok.

Egy párkapcsolatban mennyire gond ez?


2018. aug. 30. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól fugg mit takar pontosan.

Nem beszédes ?

Soha nem beszél ?

Az érzéseiről nem beszél ?

Magában tartja a véleményét ?

Több együttesen ?

Mert ha valaki csendes, de inkább titokzatosan, az szerintem vonzó. Viszont ha úgy csendes hogy szinte alig oszt meg velem valamit, az nehezebb feladat egy kapcsolatban

2018. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak, pl én. Nekem a csendesebb is bejön meg a társaság közepe típus is. Sőt az ezek közti átmenetek is. Nem ez dönti el.
2018. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha ismerek valakit és van miről beszélni akkor beszélek, de beszélgetést nehéz tudok elkezdeni.
2018. aug. 30. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, mert én is ilyen vagyok. 20L
2018. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk több, mint 10 évvel idősebb vagyok nálad, de azért leírom a véleményem, hátha segít.

Nekem nincs bajom a csendességgel, ha nem tutyimutyisággal és önállótlansággal párosul. Szóval lehet valaki határozott ember is attól, hogy csendes. Én elég jól eligazgatom az életem, többször kellett már talpra állnom, el tudok intézni önállóan ügyeket... de nem mindenki előtt nyílok meg könnyen, és annak ellenére, hogy vannak spontán dolgaim (bár nem vagyok bennük felkészületlen, tehát inkább olyanok, hogy régebbi tervek és megragadom a pillanatot, amint meg tudom valósítani, akkor is, ha az hirtelen jön), de nem tudok improvizálni, és megzavar, elbizonytalanít, ha ilyen helyzetbe kerülök.

2018. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek. Èn a szociális szorongàs miatt egyedül halok meg. Remélem max. 30 évesen.
2018. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy ez a "csendesebb típusú" jelző nem sok mindent mond. Ahogyan előttem említették, sok mindenre vonatkozhat, meg eléggé kiragadott, nem lehet önmagában értékelni. Így inkább azt tudnám nyilatkozni, hogy egyáltalán nem kizáró ok nálam párkapcsolat terén. Szerintem egy folyton társaság középpontjában álló férfivel sokkal nehezebben jönnék ki. Egyszerűen én sem vagyok annyira nagyszájú, pörgős, tök más az életvitelem, nem vagyok harsány stb. Kifejezetten szimpatikus, ha valaki nem gyárt maga köré felhajtást állandóan. Csak az a probléma, hogy már többször előfordult, hogy konkrétan ilyen "csendesebb típusú" férfi tetszett, alakulni látszottak a dolgok, de egyszerűen képtelen volt kezdeményezni. Végül már én hívtam el randizni. Majd bár napi rendi szinten írt online, ezután sem hívott el. Volt akivel évekig ilyesmi volt a viszony, és egyértelműen látszott, illetve lejött abból, amiket írt, hogy többet is szeretne, de képtelen volt kimondani. Ez nekem azért elég rossz, nem szeretnék az egész párkapcsolat alatt folyton én kezdeményezni minden előrelépést. Szóval azt tudnám javasolni a csendes fiúknak, hogy nem kell megváltozni, jó ez, de azért néha erőltessétek már meg magatokat, ha valaki tényleg tetszik, baromira értékelni fogja, ha végre ti is léptek.


A pontos korom szerintem irreleváns, de egy korosztályba esünk.

2018. aug. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


A szociàlis szorongàs viszont nem "engedi" a kezdeményezést... Csak a ràgódàst, tùlgondolàst... Meet ilyenkor nagyon nem ùgy tūnik, hogy "örülni fog", hanem hogy te leszel a hibàztatható mindenért... "Te akartàl annyira talàlkozni"...


De sok lehetōséget szalasztottam el emiatt... Nem làtok erre megoldàst.

2018. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!