Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a csendesebb, visszahúzódóbb fiúk?

Figyelt kérdés

Valamilyen oknál fogva egyáltalán nem vesznek észre a lányok, szó szerint levegőnek nézek.

Úgy veszem észre a magamfajta fiúkat észre sem veszik a lányok.


Nem tudom, hogy befolyásolja-e azt, hogy levegőnek nézek, hogy nincsen önbizalmam, az önértékelésemmel is problémáim vannak és persze soha sem szoktam mosolyogni, egész nap póker arcom van.


Valószínű, hogy a gátlásaim miatt nem érdeklek egyetlen egy lányt sem?



2017. nov. 5. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Legyél vicces,és ne legyél fa pofa.Kérdezz de ne túl sokat...beszélj stbi...stbi..de elsőnek legyenek ismerőseid hogy ők is segítsenek jobb társasságban...
2017. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

A nők csak a magas, izmos, jóképű és intelligens férfiakat vesztik tényleg észre, mint férfit.

Ha ezekkel nem rendelkezel ne csodálkozz, a hozzáállásod semmit sem számít.


Viszont az tény, hogy az ennyire visszahúzódó férfiakat sokszor emberszámba sem veszik a nők, szóval valamit tényleg kéne kezdened magaddal.


A belső értékeid csak azután kerülnek számításba, ha már külsőre szabályosan benedvesedtek tőled. Ilyenkor preferálják, ha valami celeb, botrányhős, vagy szimpla bűnöző vagy. Legyél agresszív, goromba, bunkó, lusta, flegma, érzéketlen. Szerelmesek is lesznek beléd, szinte sec-perc alatt.

2017. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

2-es válaszolónak! Így van, jól írod! 100%-ban egyetértünk.


Ami a nőknek kell:180-185cm magas légy!Ez alap! 160cm-el jobb ha kútba ugrasz! (volt ismerősöm,aki a Dunába is ugrott ilyen magassággal).


Ha kellő magas vagy,légy külsőre olyan Király Viktoros arcú...a fekete borosta látszon. Bőrkabát,márkás cuccok legyenek rajtad. Húzd ki magad,légy határozott,férfias.


Ha minden stimmel,amit leírtam úgy fognak figyelni fel rád a nők,hogy ehhez képest a HUBBLE ürszonda egy vaklégy!!

Tudat alatt is a magas,borostás férfiakhoz vonzódnak!

Még akkor is ha beléjük rúgsz,mert ezt is férfiasságnak vélik sajnos!

Ezért él sok nő a családban bántalmazottként,ezért ver sok nőt otthon a férje!! Ezért van ez a sok válás is!


Mert a nőknél az értékrend szem pont:Magasság a fontos,férfiasság. Jóképűség, kigyúrtság. Majd a későbbiekben ezt megtetézik érdekkel is,hogy legyen gazdag a pasi.

2017. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat.


A magasságommal nem hinném, hogy probléma lenne mert 188cm magas vagyok és már több mint egy éve kitartóan kondizok. Sokan megdicsértek, hogy milyen helyes vagyok és, hogy egyre jobban nézek ki de én ezt egyáltalán nem tudom elhinni és elfogadni. Többen is mondták, hogy helyes vagyok és, hogy ha nagyobb lenne a bátorságom akkor biztosan nagyobb sikerem lenne a lányoknál de ezt továbbra sem tudom elhinni.

2017. nov. 5. 16:19
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
A csendesek inkább bejönnek mint a nagyképűek, csak ne legyen szerencsétlen bénaság, kivéve az esetek 0.001%-ában amikor valakinek jól áll a szerencsétlenség.
2017. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon bamba vagyok a nőkhöz..
2017. nov. 5. 16:26
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha problémáid vannak, a saját érdekedben hozd rendbe magadat.


Nem kell üvöltöző majomnak lenni, de az sem jó, ha olyan unott vagy, hogy neked minden jó, minden mindegy.


Te is szívesebben beszélgetnél olyan lánnyal, aki mosolyog, mint olyannal, aki fapofát vág, nem?

2017. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igen, jobb egy mosolygósabb lánnyal beszélgetni.


Hogyan próbáljak meg változtatni?

2017. nov. 5. 16:35
 9/22 anonim ***** válasza:
Király Viktor nagyon ronda :(
2017. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Ez a "csendes, visszahúzódó" olyan, mint amikor a hájfejeket macisnak hívják, eufemizmus. Legtöbbször az ilyenek fapofák, semmi humoruk, semmihez sem tudnak hozzászólni. Olvass, nézz filmeket, tanulj meg kommunikálni. De tudod mit? Ez sem feltétlen siker!


Nekem a dumámmal, a humorommal és az intelligenciámmal nincs bajom. Sőt, sportos vagyok, ápolt, babaarcú és még jól is keresek. De így is egy csőd a magánéletem.


A legfontosabb, hogy sose hagyd el magadat, akármennyire is úgy érzed, hogy nincs értelme folytatni.

2017. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!