Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg van ertelme, hogy keressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg van ertelme, hogy keressem?

Figyelt kérdés

Kb harom hete megismertem egy lanyt, az elejen nagyon jol ment minden de egy hete ugy erzem, hogy nem erdeklem. Allandoan en irok neki, o sosem erdeklodik felolem...csak valaszolgat. Elegge ramatyul erzem magam.

Jo otlet, hogy ne keressem par napig es varjam, hogy jelentkezzen o? Gondolom ha akar valamit akkor elobb vagy utobb megkeres.


2018. aug. 31. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs.ennek vége.
2018. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet, tessék nyomulni. Lehet, hogy a kislánynak volt gyerekszobája, és úgy nevelték, hogy ne nyomuljon a pasikra..


A mai nők nagy része unintelligens, és idegen faszikra nyomul, meg kikezd velük. De jó hír, hogy vannak még normális nők is a világon.


Ird meg neki, hogy nyugodtsn írjon neked, ekkor és ekkor nem zavar meg a munkádba, és akkor tudni fogja, meg nem csinál lelkifurit magának, hogy megzavar a munkádba.

2018. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2+ Szóval abszolút nem érdektelenség, hanem egy nőies nevelés eredménye. Ak odafigyel arra, hogy ne zavarja meg a másik felet.
2018. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet,kérdezd hogy lássa érdekel.
2018. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elhívtad találkozóra, vagy valami? A nők egy idő után megunják ám, ha nem lépsz, főleg hogy melletted biztos van még egy tucat ostromlója.
2018. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha három hétig beszélgetek valakivel és az alatt nem hív el, akkor elkönyvelem, hogy nem érdeklem eléggé. Egyet értek az előttem írókkal...a normális nő nem nyomul. Én még elhívni sem hívok el pasit...szeretem meghagyni a női-férfi szerepeket.
2018. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, találkoztunk egy párszor. Volt csók is meg minden. Jelenleg beteg és nem tudunk találkozni. De lehet az is csak egy kifogás...nem tudom mit higgyek.
2018. aug. 31. 18:46
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
Ha sokáig beteg,akkor lehet,hogy csak kifogás a dolog és hazudozik neked.Egyébként az is eléggé cinkes,hogy mindig te írsz rá.Ő miért nem ír rád?Nincs ideje rád?De ezek szerint inkább nem akar veled nagyon beszélgetni.Bocs.Nekem ez jön le a leírt események alapján.
2018. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!