Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 200 ezer forintos fizetéssel már pénzes, gazdag pasinak számítok Budapesten?

Figyelt kérdés
Ez már az a gazdagsági szint, amivel már lehet hencegni, felvágni a csajok előtt? Benyöghetem a csajoknak, hogy ennyi az annyi, és hogy nem vagyok ám akárki. Havi nettó 200-zal már mehetek a pénzéhes csajokra is? Vagy ehhez ez még kevés?

2018. aug. 31. 20:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
22%
Pécs a legnagyobb vidék .. itt 200 -al már 3 nőt tartasz és eszel is. Albi 50-60 + 30 rezsi télen..
2018. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem számítasz annak :D


#9 Tévedsz. A barátom ennél sokkal többet keres (igen, nettóban), és az általad említett országrészben élünk. Értelmes ember bárhol képes boldogulni.

2018. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
45%
Elé egy 1-est vagy mögé egy 0-t, és már labdába rúgsz az alsó ligában.
2018. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Aztaaa én is annyit keresek 😂😂 akkor gazdag asszony vagyok😂😂

N24

2018. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
12%
Ez épphogy elég ahhoz, hogy te magad megélj belőle, de egy barátnőt már nem tudnál eltartani. Ennyivel csak akkor van esélyed nőt szerezni, ha nagyon jól nézel ki.
2018. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%
Viszonylag meg lehet élni már belőle, de egyáltalán nem nagy szám, vagy nem annyi hogy fel tudj vele vágni. Ma már sok helyen betanított melóval is meg lehet ezt az összeget keresni.
2018. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

"Ez épphogy elég ahhoz, hogy te magad megélj belőle"

Igen, és Magyarországon ez már gazdagnak számít, aki önerőből meg tud élni és nem kell hozzá szülői támogatás. Ez nem Németország, nem tudom mit vártok. Itt ez a gazdag.

2018. aug. 31. 21:00
 18/40 anonim ***** válasza:
25%

Vidéken sem számítasz gazdagnak ennyivel.


"Pécs a legnagyobb vidék .. itt 200 -al már 3 nőt tartasz és eszel is. Albi 50-60 + 30 rezsi télen.."


lol? 80-90e + rezsitől kezdődnek a normális, nem központi albérletek. Én nettó 500 körül keresek Pécsett, fiatalként még sem tudnék 3 nőt eltartani - mondjuk nem is tervezek (:D). Pedig nem élek nagy lábon...

2018. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez átlag fizetés, nem sok, nem kevés. Ahhoz, hogy eltartott nőd legyen kevés, de egy átlag nőnek, aki szintén dolgozik, megáll a saját lábán nem lehet gond.
2018. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
17%

Nettó 200 ezerrel alsó-középosztálynak számítasz legfeljebb. Lehet persze ennyi pénzzel is csajozni, lesz aki ennyivel is "beéri". Persze ha van olyan pasas, aki rádígér, akkor őt fogják választani.

Ha egy csaj egy nap alatt elszór 200 ezret, akkor bőven kevés. Programátori fizetéssel esélyesebb lennél, de a mai nők még Dárius kincsét is elköltenék.

2018. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!