Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok zavarna e titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna e titeket, hogy a pasi akivel jártok erdélyi származású és csak nem rég költözött Budapestre?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 18:26
1 2
 1/15 October15 ***** válasza:
79%
Nem vagyok lány de ezzel mi a probléma? XD Vagy erdélyi alatt azt érted, hogy román? Mondjuk azzal sincs semmi baj, már amíg nem terjeszti a fura alternatív történelmét. :D
2018. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sima határon tuli magyar :))), jól kereső diplomás...stb..
2018. szept. 1. 18:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vagy! Erdély az országunk része! Aki ebben problémát lát az akassza fel magát! 23 f ;)
2018. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Költözésen gondolkodom. több szempont miatt is...

De de kb, 0 ismerősöm van ott akire számíthatok.

Kicsit ijesztő.

Itt ha kimész az utcán vagy felmész a tindere 10-20 at kell húzni míg jön egy magyar csaj is. :))

Ott meg könnyebb lenne. Semmi bajom a román csajokkal sem, egy két éjszakára megtenné, de hosszabb távon épp az első válasza miatt kicsit bonyolult lenne a történelmi nézőpontok miatt. Amíg nincs szó történelemről politikáról, semmi gond szerintem a román magyar kapcsolatokkal kolléga és haveri szinten vagy akár ilyen rövid éltü párkapcsolatok terén de hosszabb távon szerintem gondot okozhatnak.


Budapesten szinte mindegyik lány magyar lenne és több lehetőség az ismerkedésre, jobb munkahelyek és még néhány apróság.

2018. szept. 1. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha zavarna, akkor nem járnék vele. De egyébként szerintem az emberek nagy részét nem érdekli különösebben. Hülyék meg mindenhol vannak.
2018. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Több határon túli magyart is ismerek, egyiküknek sincs semmi "különleges ismertetőjegye", ugyanolyanok, mint bármelyik Magyarországon élő magyar. Nem hiszem, hogy az ilyesmi bárkinek is kizáró ok lenne az ismerkedésnél, ha egyébként szimpatikus vagy neki.
2018. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pint így vagyok énis, kemény 2honapja pesten... 24f :) titszik az ittenieknek a tájszólás :);)
2018. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért ne? Barátnőm jár egy erdélyi sráccal. Pont Budapesten élnek. Ha nem mondja, hová valósi, nekem nem tűnik fel.
2018. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a pasi normális, nekem nem lenne gond, ha Erdélyből jött.
2018. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha te képes lennél összejönni egy szőröstalpú oláh cigánnyal inkább te akaszd fel magad! Még,hogy semmi baj velük? Csak más országok kárára élősködnek, és szúrják őket hátba mióta ezek ide bevándoroltak! Egy igazi magyar nem keveredik az ellenséggel! Ne Budapestre gyere hanem Bukarestbe oda való vagy! :@
2018. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!