Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért minden pasi, akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden pasi, akikkel eddig találkoztam, csak alkalmit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatotra vágyom de ha erről szóeset mindeggyik elutasította.

Az alkalmi s*xtől hánynom kell..

Tudom hogy ez a divat mostanában de én ezt elég gyökérségnek tartom.

Lehet csak velem van a baj? Mert korulottem majdnem mindenki boldog párkapcsiban él.

25L


2018. szept. 1. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is ezek a tapasztalataim..hát ilyenné alakult a világ.
2018. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem csodálom hogy hánynod kell az alkalmi gondolattól. Még fiatal vagy nagyon, viszont ilyen korú lányok benne szoktak lenni kaland céllal kivétel nélkül. Én sem preferálom az alkalmi szexet és soha nem is mentem bele. Érzelmek nélkül, durr bele a szexbe kitudja kikkel nem egészséges.


Ez a hozzáállás nem gond, inkább erény. Azt jelenti nem könnyűvérű nő vagy. :)

35/f

2018. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Amíg párkapcsi, addig hogy várod el, hogy komolyan vegyenek?
2018. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Megszokás, mivel egyre több nő is csak dugni akar, semmi többet.
2018. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Legtöbb nővel nem is érdemes kapcsolatot kezdeni, így nem csodálom.
2018. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Hogy akarhatna tőled valaki komoly kapcsolatot, ha még nem is ismer? :| Természetes, hogy alkalmit akar.
2018. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Mert úgy viselkedsz,úgy is ismerteted meg magadat és ezért ez a reakció a férfiaktól.
2018. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Lehet olyan tipusú pasik tetszettek neked akik erre hajtanak. De biztos h ehez vannak hozzászokva is. Keres idősebbet, vagy keresgélj tovább. Ez türelemjáték. Vagy próbáld meg bevonzani a komolyabb pasikat,de lehet azokat meg észre se veszed. Amúgy komunikációtól is függ, mikor dolgokról elkezdetek beszélgetni, akkor a srácnak lejön h mihez milyen a hozzáállásod és akkor már nem adja lentebb a szinvonalat, összebb kapja magát és olyan szinten komunikál meg viszonyul hozzád.
2018. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Mert ilyeneket keresel, ilyenek tetszenek, nyilván nem csak neked. Az ilyen menőmanó pedig miért táborozna le, ha minden nap más tábor bokrait rezegtetheti?
2018. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Rossz férfiakat választasz.
2018. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!