Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok esélyt egy sportos, széles vállú, magas, igényes, de egyáltalán nem jóképű férfinak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen ember.
2018. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha számomra nem tetszik az arca, akkor kizárt, hogy esélyt adjak neki.
2018. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na hát akkor felesleges is erőlködnöm bármivel.
2018. szept. 2. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi a nem jóképű. Lehet hogy nekem tetszene. Tetszett már ronda pasi. Nem csak ez számít.
2018. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 duplaD.girl ***** válasza:
Nem minden a külső, én pl. azért szeretem az ilyen oldalakot mert nem látom a másikat így előbb a belsőjére koncetrálhatok ,ha tartalmasan tudok beszélni a másikkal mindenképp megér egy esélyt. Ne csüggedj,aki nem ad még egy esélyt se neked,az nem is érdemel meg! Sok szerencsét!🍀
2018. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Ja, persze, a belső a lényeg. :D

Aztán kiderül, hogy fogatlan, vagy jócskán elhízott, kopasz, őszülő, tele van ragyával a teste, láncdohányos, igénytelen külsőre...stb. de azért beszélgetni jó vele. :D Ettől több, igaz, nem is kell neked. :P

De ez te vagy, te is igénytelen vagy akkor ebből kifolyólag.

2018. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy tök átlag férfi vagyok, a külsőmmel sosem tudtam hódítani. Érdekes, hogy mindig volt barátnőm, jelenleg meg feleségem. A slusszpoén meg az, hogy az összes szép lány volt. A feleségem közel a negyvenhez, gyerek után olyan testtel rendelkezik, hogy a fiatal lányok megirigyelnének. Na de nem az a lényeg. Egy velejéig ostoba világban élünk, ahol minden a csomagolás. Buta emberek mentsvára a konditerem és a "cucc", akik azt hiszik egy nőnek ez kell. Ha csak szimplán odafigyelsz magadra, egészségesen élsz, van eszed, van érdeklődési köröd, vannak céljaid, kedves vagy, határozott, kulturált, ápolt, akkor már nyertél. Hidd el, ezeket a tulajdonságokat rengeteg izom-jani nem tudja prezentálni. Persze ugyancsak sok low-iq lány is létezik, de majd ők is megtalálják a foltjukat, mint a zsák. Ne akarj mindenáron, bármilyen nőt találni. Ha van egy szint amit képviselsz, akkor te magad ne menj ez alá. Fordítva ülsz a lovon: a lányoknál esedezel hogy esélyt adjanak? Ez már eleve vesztes felállás. Ha érdekelnek ötletek írj pm-et.
2018. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos,bár ki tudja,de ez ne vegye el a kedved :)) Ha adsz magadra,es sportolsz stb még mindig ezerszer tobb az esélyed párt találni,mint úgy ha nem is vagy joképű és kövér esetleg túl vézna vagy.Ha nagyjabol elégedett vagy magaddal,az nagyfoku önbizalmat is ad ami szintén plussz.
2018. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as. Mindig azzal jönni hogy sportolj (itt 99% konditerem +kreatin+fehérje hegyek+BCAA és egyéb nagggggyon fontos dolgok a havi 5kg víz izomszövetbe eltárolásához), lassan már inkább frusztráló. A "sport" mellé akkor már jár a kötelező trendi alkar tetoválás is. Ha más magasabb szinten mozog, akár az egész testét is összefirkáltathatja, hogy lássák, ő már a legmagasabb ligában játszik. Szerintem meg iratkozzon be egy nyelvtanfolyamra, olvasson, legyen művelt. Fos vizes izomzatot már a legutolsó "C" is fel tud mutatni, viszont "agyat" építeni már csak kevesen. Kicsit sarkos voltam, de olvass a sorok között.
2018. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyert ügyed van. A magasság + széles váll már önmagában bőven elég.
2018. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!