Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy viseli, hogy az összes barátja egyszerre talált párra, és csak ő van egyedül?

Figyelt kérdés
Valamiért minden barátom egyszerre talált párra, én meg itt szerencsétlenkedek fél éve egyedül. Ti mivel próbáljátok ilyen tartani a lelket magatokban?
2018. szept. 2. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Féléve? Az nudli. 🤣 Van életem, elfoglalom magam mindig valamivel, nem halok bele, ha nincs senkim. Ha dolgozol, vannak hobbijaid, kimozdulsz otthonról, aligha okoz problémát ez, legfeljebb a társ- és kapcsolatfüggőknek.
2018. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fél éve.. nem tudsz egyedül lenni pár hónapot? Fél év kevés idő.
2018. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Valójában azon csodálkozom, hogy az emberek szinte nulla előzménnyel, a partnerről nulla információval képesek összejönni. Nekem ahhoz, hogy egyáltalán megkedveljek valakit bizonyos szinten, vagy legalábbis minimális szinten kiismerjem, hosszú hónapok kellenek.
2018. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Fél év az lópikula. Én már 4 éve vagyok egyedül. És lám, még élek.

Egyébként meg nem érdekelt soha, hogy a többiek már párt találtak, és milyen boldogok. 10 év múlva majd, amikor a bíróságon huzakodnak a válóper kellős közepén, én csak hátradőlve, elégedett mosollyal nyugtázom, hogy lám-lám, megint nekem volt több eszem.

2018. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fél év miatt ne sírjál, én majdnem 3 éve vagyok egyedül. Hidd el, úgy még szarabb nézni, hogy lassan mindenki élettársi viszonyban él, házasodik, gyereket szül.
2018. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Annak a haveromnak van barátnője (vagy szokott, lehetne) aki jól nézz ki, aki nem annak nincs, könnyű levonni a következtetéseket, annyiból szar csak, hogy együtt nősz fel a haverokkal kezdetben egyenrangú emberként, ahogy öregszel és rájössz, hogy te nem érsz annyit a nők szemében. B**ssza az önbecsülésedet, te beérnéd egy csajjal is, aki a szerelmed, de ha a haver köcsög lenne már rég megdughatta volna őt is, míg te neked soha nem lesz esélyed....
2018. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kapcsolat függő, attól, hogy a barátaimnak/ismerőseimnek van párkapcsolata nem elvárt, hogy nekem is kell "valaki" :) 24/N
2018. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Még most is azon gondolkodom néha, hogy ennek mennyi esélye volt xd

De végülis ez ilyen "öngerjesztő" folyamat, ha az egyik talál, utána a többi is kedvet kap, hogy akkor én is, és ilyenkor általában összejönnek olyannal is akivel előtte nem tették volna.

Ez pillantra megfordult az én fejemben is, majd arra jutottam, hogy inkább nem.


De igen, nem legjobb. Főleg ha az új párocskák miatt borulnak az addigi szokások, és mindig te és többi barát vagytok lerázva. :/

2018. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén sajnálom őket, rossz lehet ez a kötöttség, a viták, a rengeteg kompromisszum, megalkuvás, hogy ezetúl csak egy emberrel feküdhetnek le. :D F
2018. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én fordítva tapasztalom. Baráti körben 10ből 2 embernek van barátnője, 8nak nincs. (31/F)
2018. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!