Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti férfiak, mit gondoltok a könnyen kapható nőkről? (Aki számotokra könnyen kapható)

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Könnyen kapható lehet egy jó természetű , elragadó nő is , de lehet egy kevésbé elragadó aki tényleg csak pont annyira volt elég. 45f szz
2018. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Azt gondoltam, hogy végre!
2018. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Mennyire könnyen?


Amúgy én azt vágom ki, aki engem szívat és megvárat, közben meg kiderül, hogy mással korábban azonnal lefeküdt. Ez harminc felett elég gyakori jelenség a nőknél. Instant kuka.

2018. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha jó a csávó, bejön a nőnek, akkor (de ez ritka, 3 évben egy ilyen) akkor, csak akkor könnyen. Jön, jelzi párszor, hogy mizu, kis udvarlás, flört, és a nő nem teketóriázik, zöld lámpát ad.

Az ilyenről mit gondolsz utolsó?

2018. szept. 2. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem 30 felett már nem kell a "nehezen vagyok kapható" játék, mindenki tudja, hogy miért találkozik egy szingli férfi és egy szingli nő.


Nem azt mondom, hogy a megismerkedésük után 1 órával már ágyban kéne lenni, de nem kell húzni az időt.


Ha bejönnek egymásnak, úgyis csak akkor lesz 2. randi és akkor 2-3 randi után már lehet szex is nyugodtan.

Ugyanis bárki bármit is mond, az alapvető szimpátia és "összhang" után a szex dönti el úgyis, hogy lesz-e és ha lesz, akkor milyen lesz az a párkapcsolat.


Szóval a kérdésedre válaszolva, azt gondolom, hogy ha nem az első randin veti oda magát, akkor teljesen rendben van, egy érett, felnőtt nő, sőt akkor már nem is nevezném könnyen kaphatónak.

2018. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasi is könnyen kapható, ha belemegy a könnyen kapható nővel. Szóval fifty-fifty.
2018. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2 randi utan idegen meg a masik

Tudod ki venne le neki a bugyit....olcso

2018. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4#, azt gondolom, hogy akkor fogod utoljára látni, amikor lefeküdtél vele. Megpróbáltok szexen keresztül kapcsolathoz jutni, olyan fickóknál, akik csak a dugásban érdekeltek, mivel n+1 nő kínálkozik fel nekik.
2018. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs velük gond, arra érdemes menni, amerre kisebb az ellenállás.


Sokkal jobb az ilyen, mint a bődületes igényeket támasztó, kapcsolatba semmit bele nem adó nő.

2018. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerinted a punani amit adnom kell a kapcsolatba ?

Oh oh azt hittem figyelem baratsag kozos program es intimitas.

Akkor eddig rosszul csinaltam egyszerubb lett volna szetteni a labam

2018. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!