Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak folyton azt szajkózzák, hogy "az a jó, ha egy nőért küzdeni kell", akkor miért választják mégis szinte mindig a könnyen kapható nőket?

Figyelt kérdés

Mindig azt skandálják, hogy az a nő az értékes, aki nem adja könnyen magát, akit meg kell hódítani. De ha van egy ilyen nő és egy könnyűvérűbb típus, akkor hétszentség, hogy az utóbbit választják mégis. Ez a duma csak elméleti síkon hangzik jól, de a gyakorlatban mégsem működik?


A nőkről szokták mondani, hogy általában mást mondanak, mint amit valójában gondolnak. Ezek szerint ilyen a férfiaknál is lehet? Mi a véleményetek erről?



2017. jún. 7. 10:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert meghódítom, küzdök és nem kapok vissza semmit.. azok a atipikus lányok akik eldobják magukat deszkaeffektusban én vagyok a nő alapon...
2017. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

"Mindig azt skandálják, hogy az a nő az értékes, aki nem adja könnyen magát, akit meg kell hódítani."

Ez így is van. Akit könnyen megkapunk, az nem értékes, de dugni jó lesz.

2017. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vetted ezt. Esetleg ezt tapasztaltad? Mert ha igen rosz emberekkel veszed körbe magad.
2017. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%

Mert a pasik 95%-a nem más mint egy állat, ösztönlény. Ők is hangoztatják a gyönyörű frázisokat az álomnőről, de aztán amikor meglátnak egy nagy csöcsű, nagyseggű nőt (akinek sokszor annyi esze sincs mint egy marék lepke sz.rnak) a farkuk feláll, eszük megáll.


A maradék 4%-a a pasiknak az meleg.


És van a bűvös 1% (lehet még ezzel is sokat mondtam), aki IGAZI FÉRFI. És egy nő nem csak arra kell neki hogy jól megdugja, hanem minőségibb kapcsolatra vágyik, tele szeretettel és érzelmekkel. Valamint nem jönne össze 1 éjszakára egy esze semmi d.u.gd meg jól ribivel, mivel neki a minőség a fontos.


Fontos a szex, ez is egy alapja a kapcsolatnak. De én nem tudom azokat a pasikat férfinek nevezni akit ennyire az ösztönei irányítanak, számomra ők szánalmas állat kategóriát képviselik.

Számomra az az igazi, ízig vérig FÉRFI, aki csak olyan nőkkel kezd akikkel megtudja élni a szexualitás, és az érzelmek magas szintjét.

2017. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, szerintem az már rossz jel, ha valakiért küzdeni kell... Igaz, én nő vagyok, de ha egy pasi épp úgy érzi, küzdenie kell értem, akkor ez részemről elutasítást jelent. Nem játszmázom senkivel, ha tetszik, ki is mutatom... És szerintem ezzel minden normális gondolkodású nő is így van. Na meg a pasinak is csak jobb, ha kap valami azonnali visszacsatolást, hogy van itt keresnivalója, nem?

Az más kérdés, hogy nem fekszem le rögtön senkivel, amíg még nem ismertem meg, de ezért sem "küzdeni" kell, legalábbis elég lehangoló lenne, ha valaki így élné meg.

2017. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg azt értékelik, de nem sokuk szeret ténylegesen energiát fektetni a "hódításba", és bőven talál olyat, akit első randin hanyatt dönthet. Tapasztalatom szerint, akkor küzdenek meg egy nőért valójában, ha nagyon erős a vonzalom, vagy szerelmesek. Ha egy kvázi csak szimpi csajjal van első randin, és jó hamar nem megy a lány szobára, fel is út-le is út, keres olyat, aki megteszi. Nem feccöl energiát olyanba, aki lehet hogy nem adja be a derekát. Amelyiket meg megkapja, azzal nem gondolkodik hosszú távon, mert olyan könnyen kapható volt.
2017. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Kedves Kérdezö!


Két FÖ állapot van szexuális téren egy férfinél.


Amelyek azután még számos elágazással is bírnak :)


Az elsö a folytonos szülni nem akaró nemi vágy. Ez kielégülésért és parterért kiállt.


"Tovább nem tudok várni. Most már megteszi bármi." Ákos



A másik a biztonságot, állandóságot és a meghittséget keresi.


A NÖT AKIÉRT HARCOLNI KELL.


De sajna e gyenge, vagy kevéssé motivált harcosok elbuknak, a követelözö hormonok átadásáról és d-gni mennék inkább ha tehetik.


Fontos. A fiatal vagy az idösebb de fiatalos lányoknál van a "szent grál", amit a férfiak keresnek.


A punci.


S a punci Kicsi Gazdájának Nehéz az egyensúlyt megtalálnia, hogy a keresö LOVAGNAK ne legyen túl könnyü, de túl nehéz sem, hogy rátaláljon :)


Ha túl könnyü, akkor nem becsüli. De ha túl nehéz akkor meg odébb áll.

2017. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#4: Férfi létemre egyet értek, de az az 1% azért nem 1% :) Több, hidd el.

Mellesleg egy párkapcsolat alapja a hűség,bizalom, őszinteség, a szex pedig csak egy fontos kelléke.

2017. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Egy nőt nem nehéz boldoggá tenni... Csak legyél neki:

1. barát

2. társ

3. szerető

4. kisöcsi

5. bátyus

6. apa

7. tanár

8. nevelő

9. gyóntatópap

10. lelki társ

11. szakács

12. autójavító

13. barkácsmester

14. villanyszerelő

15. sofőr

16. hordár

17. takarító

18. lakáj

19. fafaragó

20. modell

21. lakberendezési mérnök

22. szexológus

23. pszichiátriai szakorvos

A természeted is fontos! Legyél:

1. kedves

2. sportos

3. okos

4. erős

5. jól nevelt

6. határozott

7. gyengéd

8. érzékeny

9. romantikus

10. férfias

11. Móka Miki

12. vidám

13. de mégis komolyan veendő

14. bátor

15. Micimackó

16. energikus

17. gondoskodó

18. ideákban gazdag

19. ügyes

20. szerény

21. megértő

22. elegáns

23. egyértelmű

24. szeretetteljes

25. hidegvérű

26. szenvedélyes

27. engedékeny

28. becsületes

29. adakozó

30. gyakorlati

31. igazságos

32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is)

33. reménytelen (a szerelemtől)

34. nyugodt

35. sármos

36. hűséges

37. álmodozó

38. karrierista

39. megbízható

40. mindenki felnézzen rád

41. legyél kész áldozatokra, és mindenek előtt legyél gazdag.

Ugyanakkor ne legyél:

a) féltékeny, (de legyél aggódó)

b) jöjjél ki a rokonaival, de ne tölts velük több időt mint a nővel

c) adj a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődj, hol és kivel volt

d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nőt térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthon felejtette a kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta tőle a táskáját, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör, tampon és ajakrúzs.

Nem szabad elfelejtened:

1. születésnapját

2. névnapját

3. házassági évfordulót

4. az első csók évfordulóját

5. menstruációját

6. a fogorvosnál foglalt idejét

7. a legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.

Sajnos a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre vezet. A nő ugyanis belefáradhat a tökéletes férfi jelenlétébe és megszökhet az első gitárossal....

És most a másik oldal:

A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb. Ez azért van, mert a férfinak szüksége van:

1. szexre

2. kajára

A nők nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi.

Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nő erejét.

Következtetés:

Az együttélés csakis akkor lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell!

2017. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Nőért küzdeni? Mi ez, valami Mortal Kombat? Eszem ágában sincs olyan busz után futkorászni, amelyik fel se vesz.
2017. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!