Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjak egy kis időt neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak egy kis időt neki és keressem utána?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja megismertem egy lányt. Nagyon jól alakult minden, azonban egy hete valamiért megharagudott. Passzív amikor beszélgetünk és ő sosem keres engem. Valószínűleg más elvárásai voltak vagy csak egyszerűen megismerkedett valakivel.

Nekem nagyon tetszik a lány, de úgy veszem észre, hogy a próbálkozásaim hiábavalóak, nameg a túlságos nyomulás elijesztheti. Arra gondoltam, hogy nem keresem egy-két hónapig majd utána újra megpróbálom ha még mindig ennyire fog hiányozni. Amúgy három napja nem kerestem egyáltalán és ő sem jelentkezett.


Olyanok véleménye érdekelne akiknek van valamilyen tapasztalatuk hasonló szituációban?


2018. szept. 3. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az lenne a jó, ha kerek-perec megkérdezed, hogy mi a helyzet. Elhívtad már azóta valahová?
2018. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és azt mondta, hogy nem haragszik (pedig biztos mert az elején nem így viselkedett). Amikor elhívom valahova akkor mindig elnapolja. Utoljára azt mondta, hogy hétvégén találkozhatunk. Mivel már a harmadik elnapolás volt nem írtam rá gondolván, hogy ha tényleg akar találkozni akkor csak megkeres...de nem így lett. Gondolom ha rákérdeztem volna akkor megint elnapolta voln. Már kezdem megalávzva érezni magam.
2018. szept. 3. 18:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Írj neki, kérdezd meg mi az oka az “eltűnésének” mert szeretnéd tisztázni a helyzetet.
2018. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2018. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne csináljál magadból h...ét.

Ha egy nőt elhívsz randira és elnapolja akkor utána ne hívogasd,mert teljesen felesleges. Ha akar valamit tőled akkor jelentkezni fog, sőt neki kéne időpontot felajánlania. Már az elején elszúrod az egészet.

2018. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekled
2018. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az elején tutira bejöttem neki...elmúlt volna egyik napról a másikra? Érdekes.
2018. szept. 3. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled magadnak!! Nem akart megbántani
2018. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4 nem rohadtul mindegy??!!
2018. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem én képzeltem be magamnak. Ő keresett állandóa...sőt szinte ő "szedett fel".
2018. szept. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!