Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjak egy kis időt neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak egy kis időt neki és keressem utána?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja megismertem egy lányt. Nagyon jól alakult minden, azonban egy hete valamiért megharagudott. Passzív amikor beszélgetünk és ő sosem keres engem. Valószínűleg más elvárásai voltak vagy csak egyszerűen megismerkedett valakivel.

Nekem nagyon tetszik a lány, de úgy veszem észre, hogy a próbálkozásaim hiábavalóak, nameg a túlságos nyomulás elijesztheti. Arra gondoltam, hogy nem keresem egy-két hónapig majd utána újra megpróbálom ha még mindig ennyire fog hiányozni. Amúgy három napja nem kerestem egyáltalán és ő sem jelentkezett.


Olyanok véleménye érdekelne akiknek van valamilyen tapasztalatuk hasonló szituációban?


2018. szept. 3. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aha
2018. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan hogy tetszett a pasi (mindketten 30 körül voltunk), "felszedtem" nade mégsem teljesen, voltunk is vagy 2-3 randin, de aztán kiábrándultam belőle.

Egyrészt mert tök tutyimutyi volt, sok jelet adtam hogy tetszik, de még meg se csókolt, kezem se fogta meg, semmi. Másrészről meg többször hülyeségeket mondott vissza az életemről, tehát láttam rajta hogy nem is figyelt rám.

Rájöttem hogy csak én kreáltam magamnak egy ideát, és ez a pasi nem az volt akinek szerettem volna.

Én is hosszasan ráztam le, majd kerek-perec megmondtam neki hogy nem szeretnék már semmit. Ő is sokáig értetlenkedett.

Ez a lány le akar téged rázni. Legyen önbecsülésed, hagyd békén, ne próbálkozz - minek futnál olyan szekér után, ami nem vesz fel?

2018. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a válaszod. Remélem én nem voltam tutyi-mutyi, már második randin megvolt a csók, kézenfogva, ölelkezve sétáltunk, sőt már a közös kirándulásunkat tervezgettük. Abban mondjuk igazad van, hogy kiábrándulhatott belőlem valamiért...de azért azt elvártam volna, hogy elmondja és ne pazarolja az időmet.
2018. szept. 3. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!