Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti összejönnétek egy olyan férfival akinek pozitív a látásmódja?

Figyelt kérdés
Azaz szeretem motiválni az embereket (természetesen aki nem engedi, annál hiába.) Pozitív a látásmódom/életszemléletem és szeretem mindenkiből, szintúgy magamból is a legjobbat kihozni. (nem félreértendő a maximalizmussal, inkább azzal hogy a másik ember boldog legyen és rátaláljon önmagára.) Egyértelműen nem mindig fenékig tejfel az élet,szóval nem egy elvarázsolt világban élek, de tudom a problémákat kezelni és a problémák,gondok azért vannak hogy megoldjuk őket a lehető legjobb módon mert ha nem lenne nehézség,probléma,szenvedés akkor nem lenne hova fejlődni. 21/F

2018. szept. 4. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen. A férjem is ilyen. Ez egy erős pozitívum.
2018. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó dolog, de csak akkor gha nem folyton ezt csinálja vki. Ha pl felbsza az agyát akkor nem kezd el szépen mosolyogni, hanem mondjuk elkáromkodja magát, az úgy teljesen rendben van.Nekem egyik ismerősöm ilyen h vele csak jó témákról lehet beszélni, rósszról nem akar, homokba dugja a fejét.
2018. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nálam ez elég pozitív tulajdonság lenne. :)

21L

2018. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen ismerősöm,aki ezzel kompenzál,mert kerüli a konfliktust,és fél az élet komolyságától meg a problémáktól.

Persze jó az ha az ember pozitív,de azért kell a balansz. Ha valaki túl pozitív és másokat is olyanná akar varázsolni mint ő,ott már valami nem stimmel.

Nekem a boldog,túl vidám emberek mindig gyanúsak,és hát eddig mindig igazam is volt ezekben. A barátom is ilyen,de ő nem ennyire. Rájöttem hogy ő is csak kompenzál.

Az nem gond ha te így vagy boldog,de szerintem ne akard másra erőltetni a pozitivitást,mert sokszor csak rosszabbat csinál,és sok helyzetben az ember empátiát,megértést,egy kis szomorkodást vár,nem mindig lelkesítést. Rohadt idegesítő tud lenni ha az embernek nincs "ideje" meggyászolni a fájdalmát,veszteségét,mert valaki rögtön próbálja vidámságba rángatni.

2018. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ez miért kérdés?:) Viszont ha már erőszakosan,meg kellemetlenül erőltetné a dolgait, amire meg pl nem lennék nyitott, akkor meg nyilván nem járnék vele; de aki neked kell , és igazi társad tud lenni, az imádni fog úgy is, hogy ellátod a tanácsaiddal, de amúgy tényleg csak ne olyan túl "tenyérbemászóan", szóval ne legyél 'túl sok', de egyébként szerintem ez teljesen jó. És hogyha csak akkor lököd a "sódert", amikor a másikon látod, hogy ő is kíváncsi, nyitott rá, érdeklődő a témában, mert aki nem kíváncsi ezekre, pedig jól jönne neki, az talán nem is neked való, azzal talán nem is illenétek össze.
2018. szept. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*és azért meg nem kár ha nem jön össze veled, ha nem illetek össze
2018. szept. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, amit leírtatok ez mind jogos és van egy arany középút.:) Úgy értettem ezt, hogy persze kell a szomorkodás,düh is mikor az ember kimondja vagy csak egy közös sírásra,nyugasztalásra vágyik, szóval tulajdonképpen úgy értettem ezt hogy általánosságban véve szeretem a másik embert motiválni, és boldoggá tenni. Az erőltett segítség meg a pozitívság az mindenki számára hátrány mivel nekem is azért szokott elegem lenni néhanapján a túl sok pozitívságból, mivel azért emberekből vagyunk és van az az egyensúly hogy kell a szomorúság is mert úgy lesz meg az egyensúly illetve az értékrend ahhoz hogy pozitív és boldogak legyünk. :) Köszönöm egyébként a válaszokat.
2018. szept. 5. 06:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáfűzném hogy ha nekem se lett volna régebben rosszabb,negatív gondolkodásmódom illetve szenvedés,fájdalom,harag..stb akkor egyértelműen ma nem lennék az az ember aki most vagyok.
2018. szept. 5. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!