Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalon nem bízom a lányokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon nem bízom a lányokban?

Figyelt kérdés
Nem tudom megmondani az okát vagy az idejét annak, hogy mikor és hogyan alakult ki nálam ez a felfogás. Nem bízom a nőkben és az ellenségemnek tekintem őket. Nem engedem őket közel magamhoz mert távol maradok tőlük. Nem engedek a kísértésnrk, hogy szerelmes legyek beléjük hiszen számomra vonzó dolgot nem látok bennük. Nem azért fogok dolgozni, hogy átverjenek és elvegyék a későbbiek folyamán a nehezen megszerzett vagyonomat. Közömbösen viselkedek velük szemben de az udvariasságot megadom feléjük de nem is bántom őket.

2018. szept. 4. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a kérdésed.

Ez egy emberi dolog. Én nő vagyok, és éreztem már így a férfiak iránt. Természetesen nők és férfiak különböznek, de végül is, mindannyian emberek vagyunk. Szerintem inkább így fogd fel, úgy talán könnyebb.

Ne a veszélyt lásd bennük, vagy a rosszat, hanem azt, hogy ugyanolyan emberek, mint te meg én. Te sem vagy tökéletes, és te is okozhatsz csalódást másoknak.

Szerintem próbáld magad lefoglalni más dolgokkal, ártatlan tevékenységekkel, hobbikkal, esetleg nyelvtanulással stb., amitől picit máson pörög az agyad, mint ezeken a gondolatokon.

2018. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj valahogy ebből kitörni, fókuszálj a pozitív tulajdonságaikra, kicsit hagyd magad "elcsábítani". Most MÉG nem bízol bennük - a nagy baj akkor lesz, ha MÁR nem bízol bennük. Onnan már nehezen lesz visszahozható a dolog...
2018. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már nem bízom bennük. Elcsábítani magamat nem engedem mert csak nevetség tárgyává tenném magamat és nem hagyom, hogy kihasználjanak.
2018. szept. 4. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Akkor startolj a pasikra.

Az írásodból az jön le, hogy homár vagy.

2018. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatot szeretnèl a jövőben? Ha a válasz nem, akkor problem solved. Ha a válasz igen, akkor a következő kérdés az, hogy el tudnád képzelni a jövendőbeli párodat férfi formájában? Ha a válasz igen, akkor ptoblem solved. Ha pedig esetleg az első kérdésre igen, a másodikra pedig nem a válaszod, akkor marad az, hogy megpróbálsz ezen a hozzáállásodon valahogy változtatni, de ez biztos nem lenne könnyű számodra. :/
2018. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Biztosan nem vagyok meleg!


Nem tudom,hogy nekem milyen pozitív változás történne az életemben ha lenne egy nő az életemben. Az egész párkapcsolatnak csak a hátrányát látom.

2018. szept. 4. 22:39
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Ezt mondom, ember...


Hidd el, nem egy GYK-ra írogató kis szűzre fognak rászállni a gold diggerek.

2018. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
"rászállni a gold diggerek." Ne is szálljanak nincsen rájuk szükségem.
2018. szept. 4. 22:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
na, ezek szerint nem akarsz párkapcsolatot, akkor hol itt a probléma? ;)
2018. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Sohasem szabad megbízni bennük, Kérdező! Akiben megbízol, az tud a legkönnyebben átvágni. És miért ne tenné? Ha nem bízol meg egyikben sem, csalódás sem érhet.

Kisfiú korában azt hiszi az ember, hogy a töke csak pisilésre való. Öregkorára viszont meg is győződik róla...

2018. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!