Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bevált a Tinder?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük ott, hogy a való életben 0 az esélyem becsajozni. Bulikba mostanában nem járok, amikor jártam ott is csak elutasításokat kaptam. Egyetemen, munkahelyen elbeszélgetek a lányokkal, de mindenki foglalt már szóval az is kilőve, utcán meg mégsem szólíthatom le mert tuti pszichopatának/perverznek/pedofilnak néz. Ezért egy ideje Tinderezek, szerintem átlag profilképpel, van

is nagy ritkán 1-2 matchem, de mind olyan lányok akik nekem nem jönnek be. Akik használják ezt, volt már olyan hogy olyan lányt/pasit találtatok aki kb. az ideálotok és később több is lett belőle?


2018. szept. 4. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindketto az idealom volt, sajnos nem let tobb, nem banod h talalkoztam veluk :)
2018. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem csak tinder van ám :)

Van Hot or not, Badoo, Jaumo, Waplog

Ezt mindet érdemes kipróbálni, de főleg a Waplog és a Hot or Not jött be nekem , nagyon sok magyar nő használja

Én azt vettem észre hogy tinderen sokkal kevesebb a magyar nő

2018. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem van kapcsolatom így nem használom a Tindert, de több ismerősöm is ott találta meg a jelenlegi párját.

A saját véleményem az, hogy akinek személyesen nem megy az ismerkedés annak ilyen oldalakon sincs sokkal több esélye. Az ilyenek arra valóak, hogy a szépfiúk meg az instapics@k ott növeljék az amúgy is nagy egójukat.

2018. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem vállt be a Tinder, hagyom is az egészet! Randik.hu-n régebb óta fent vagyok, nekem egyelőre még ott sem jött össze semmi, de sokkal nagyobb az esély ott megtalálni az igazit!
2018. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne fűzz hozzá reményeket, Kérdező. A társkeresők egytől-egyig vacakok, a női regisztrációk elég nagy része kamureg, troll, vagy üzemeltetői bot.
2018. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nagyon is bevált. Fél éve vagyunk együtt az első tinder-randimmal. Zsák és a foltja. :)


20/L

2018. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

ha a való életben nincs sikered, ott pláne nem lesz

a való életben legalább a kisugárzásoddal meg a dumáddal tudsz kompenzálni, tinderen a jó csajok meg ezek az instapitsák csak egót növelni vannak fent, és kb minden 1000. fiúnak adnak esélyt

2018. szept. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kb. háromhavonta volt egy matchem, annak a többsége is valószínűleg véletlenül. Összesen két randim volt onnan, de élőben már ők is rondának találtak. 32/F
2018. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező hogy volt matched olyanokkal akik nem jönnek be? Mindenkit jobbra húzol? Annak “ sok” értelme van
2018. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Több randim is volt, egyiket sem bántam meg. Egyből lett kapcsolat, de sajnos egy tervezetlen külföldre utazás keresztülhúzta a dolgot.
2018. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!