Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen hogyan kezdhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen hogyan kezdhetnék megismerkedni a női nemmel?

Figyelt kérdés

25 éves introvertált férfi vagyok. A megszokott emberekkel nagyon jól el tudok lenni úgy max. 3-4 főig, de nagyon nehezen illeszkedem be új társaságba vagy környezetbe. Eljárni nagyon ritkán járok el valahova, ami főleg mozi és élményfürdő. Külsőmet illetően nagyjából 180 centi magas vagyok, 113 kiló (tehát túlsúlyos).


Általános iskolában voltam legutoljára gyerekként "összezárva" lányokkal. Középiskolában egy lány osztálytársam sem volt. Egyetemista koromban volt néhány lány barátom, de sosem ismerkedtem párkapcsolati célból, ahogyan pontosan ugyanez a hely a munkahelyen is. Lényegében az egész eddigi életemből kimaradt az ismerkedés, nem tanultam meg, hogyan kezdeményezzek lányoknál. Emiatt nem is merek kezdeményezni, mert fogalmam sincs, miről lehetne beszélgetni egy teljesen ismeretlen lánnyal, a másik nagy problémám az elutasítástól való félelem, ami gyakorlatilag olyan erővel hat rám, hogy meg is bénít.


Szerintetek érdemes egyáltalán elkezdenem ismerkedni, vagy ha már eddig nem csináltam, akkor már mindegy is? És ha érdemes elkezdeni, hogyan küzdhetném le a félelmeimet a kezdeményezést illetően? Hogyan csináljam?


2018. szept. 5. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked is a mostani szépségideál vékony, formás cici- formás popsi lányok kellenek csak? Mert hasonlóan introvertált lányként azt veszem észre, hogy a magadfajta srácok is csak utánuk epekednek.
2018. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképpen az internetes ismerkedést ajánlanám első blikkre.Nem hiszed el, de tengernyi csaj van fent a különböző randioldalakon.Nem ártana azért az se, ha egy 5-10 kg ledobnál mielőtt komolyabban beleveted magad,Azt mondom,nem ártana!Ha tényleg csak fogcsikorgatva menne,hagyd későbbre.Ami a netes ismerkedést illeti, először ne a top kategóriás csajokat célozd meg.Nem azt mondom,hogy a rondákat! Csak ne a csúcs, hiper menő csajszikat.És ez alapszabály, akár mantrakent ismételheted:Nem érdekel, ha ez nem jön össze, jön majd másik!Ez a szabály addig érvényes, míg ágyba nem vitted!
2018. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami a beszélgetést illeti,Te tudod milyen témákban vagy otthon.A csajok szeretik,ha egy srác az első randin pl.az érdekes utazásairól mesél. Az se baj,ha inkább Te beszélteted a csajt, hadd érezze, hogy tényleg érdeklődsz utána.Természetesen semmi sincs veszve!Én 20 éves koromig nem nyúltam nőhöz,azóta viszont annál többször. .;)
2018. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Neked is a mostani szépségideál vékony, formás cici- formás popsi lányok kellenek csak? Mert hasonlóan introvertált lányként azt veszem észre, hogy a magadfajta srácok is csak utánuk epekednek."

Lehet, hogy nem fogod elhinni nekem, de nem. Rengeteg szép átlagos lány van, aki nekem tetszik. Sőt, szerintem pont, hogy esélytelen lennék az általad említett lányoknál.

2018. szept. 5. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Az általános vélekedéssel ellentétben a nők is emberek, pont úgy, mint te, meg az összes férfi, akivel eddig beszéltél, szóval indulj ki ebből. Nem kell feltétlenül társkereséssel kezdeni, inkább keress női barátokat, az majd segít, hogy ne görcsölj nők társaságában, aztán majd meglátod, hogy hogy megy az ismerkedés.
2018. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Őszintén? Ha engem kérdezel, a párkapcsolatok fölösleges, deficites időpocsékolások. Nagyon kevés rá az esély, hogy boldog, hosszú párkapcsolatod lesz, ehhez képest rengeteg energiádat és idődet elviszi, mire megtalálod "az igazit". Az egész erőfeszítés értelme kérdéses. Ha jóképű vagy, esetleg anyagilag jól állsz, tehetsz próbát, de én lebeszélnélek az egészről. Egyszerűen nem ér feleannyit se, amennyit kínlódni kell vele.
2018. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zavar a súlyod? Mert akkor egy életmódváltó edzésbe belekezdhetnél! Sok edzőteremben van ilyen program. Csak akkor magadra kell főznöd ezentúl egész életedben 🙂

Havi 25-35 ezer. Megéri... fél év után nagyon komoly eredményed lesz. 10+ kilót le lehet adni.


Ha munkahelyen nem megy, akkor menj továbbképzésekre!

Kérdezz rá az ismerősöknél, hogy össze tudnának-e hozni valakivel 😃 járj el társaságba velük!

Próbálj ki új hobbikat! Olyat, ahol vannak korodbeli lányok


Ha megvan a közös téma, akkor nyert ügyed van 😃

2018. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!