Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudhatok megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudhatok megismerkedni szabados lányokkal?

Figyelt kérdés

20/F


Nekem mindig is gondot okozott ismerkedni lánnyal. Jobban ment nekem internet keresztül. Kint az utcán nem annyira van merszem megszólítani akármilyen lányt, mert mi ha van barátja.



Túl válogatós vagyok. Mindenkinek van álma, hogy milyen partnert/partnernőt szeretne magának a jövőben, ami “örökké” tartana az ő kapcsolatjuk.

Nos én nekem olyan párkapcsolatokra volt szerencsém, ahol a lánynak volt valamilyen egészségi problémája, vagy nem volt jó illata, nem használt parfümöt, nem tetszett nekem annyira, nem volt jó alkatja. De természetesen voltak jóképű lányok is, akiknek voltak jó alkatjuk, de némelyik lányok megcsaltak egy másik fiúval. Én olyan lányt szeretnék magamnak, akinek van jó alkatja, segge, melle, kellemes illata van, parfümöt használ, és a legfontosabb, hogy normális kedves lány legyen. Lehethogy nagyok az elvárásaim, de nem szeretnék akármilyen lányt csak hogy legyen akármilyen.


Mit csináljak? Tik is nagyon valogatosak vagytok fiúk lányok? Mindig eléritek azt amit tik szeretnétek? Pl “modell alkatú modell lány/fiú”.



Mit csináljak szerintetek? Adjatok tanácsot kérlek. Köszönöm a válaszokat.


2018. júl. 22. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidd el mind ilyenről álmodunk. Jó legyen a sege meg a mele, ne legyen büdös és még kedves is legyen!


[link]

2018. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
meg az alkattya is ezt kifelejtettem.
2018. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát te sem vagy egy leányálom :)
2018. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még beszélni sem tudsz! Mégis mit akarsz így?
2018. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Malyd kinővődd!
2018. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy tajszolassal beszel valaki a tajnyelvi kornyezetben. Na de tajszolassal irni...
2018. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!