Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok egy indiai származ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy indiai származású lánnyal?

Figyelt kérdés
Megismertem egy indiai egyetemista lánnyal. Nagyon csinos, kedves megvan az összhang. Picit beszél magyarul, de inkább angolul megy a beszélgetés. Nagyon bírpm őt.Alakul is köztünk, csak kicsit félek hogy a barátaim nem fogadják el.
2018. szept. 7. 08:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, és elég sok tanult indiait ismerek. Általában kedvesek, udvariasak, a lányok szerények, nekem nagyon szimpatikusak. Vannak köztük nagyon modernek, és hagyománytisztelők is. Utóbbiakkal kicsit nehezebb lehet, a kulturális különbségek miatt. Sokat számít, hogy honnan jött, mert tényleg vannak köztük hangoskodó, közönséges cigányosak, illetve nagyon művelt, igényes, tisztelettudóak.
2018. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Soha. Nem kéne buckalakó csaj. Van belőlük idehaza így is épp elég.
2018. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a szívedre hallgass. Ha Neked szimpatikus a lány és szeretnél vele kapcsolatot, akkor állj ki magadért.

Én egy gazdag európai országba mentem férjhez, és hát a mentalitás teljesen más itt. Pedig Európa. Több évbe telt, amíg rájöttem, hogy itt is vannak olyan emberek - családon belül is -, akiknek soha a kutya életben nem fogok megfelelni, bármilyen eredményt tudok felmutatni. Sokáig örlödtem ezen, de aztán beláttam, hogy ez mindenhol, ahol emberek élnek, így lesz, argo, nem éri meg ezen gyötrödni. Ettöl a ponttól kezdve jól éreztem magamat, eltünt a nyomás. Attól kezdve, ha valakinek problémája volt velem, nyugodtan megtarthatta magának, hiszen az ö problémája volt és nem az enyém. Amit ebböl ki akarok hozni: ha félsz a barátaid véleményétöl, akkor magadat nem fogadtad (még) el. Ha jól érzed magadat a lány társaságában=nagyon bírod öt, akkor hallgasd meg a barátaid esetleges kritikáját, aggodalmát. De nem kell magyarázkodnod. Elég, ha udvariasan megmondod, hogy köszönöd a véleményeket, és át fogod gondolni az elmondottakat. Pont. Megértem, hogy fontosak a barátaid a számodra. De hogy ök válasszák ki a barátnödet? Hát, nem tudom. Szerintem, az igazi barát esélyt és idöt ad arra, hogy jobban megismerd ezt az indiai lányt.

2018. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!