Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves nőként miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként miért ennyire nehéz jó társat találni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddigi párkapcsolataimban főként a szívemre hallgatva kezdődött minden, majd valami mindig elromlott, gondoltam azért, mert nem igazán volt meg az ismerkedős, randizós szakasz az elején. Jelenleg azonban teljesen kétségbe vagyok esve. Eljutottam arra a szintre, hogy tudatosan próbálom 'megtalálni' azt az embert, akivel párkapcsolatot létesítenék, azonban kivétel nélkül minden férfi, akivel elkezdtem beszélgetni, egy idő után áttér a szexuális témára, mondván 'minek várni, minek ismerkedni'. Ha tisztázni próbálom a dolgokat, akkor pedig lelépnek szó nélkül. És teljesen mindegy, hogy fiatalabb/idősebb korosztályról van szó. Mit rontok el? Mire figyeljek?

2018. szept. 7. 09:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha okos és értelmes és becsületes, intelligens vagy, és a szíved tiszta, akkor nagyon nagyon nehéz.Régen is nehéz volt, manapság meg végképp.
2018. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Most te itt nem rontasz el semmit. Sok a kanos pasi. És te meg nem szexkapcsolatot keresel.

Meg fogod találni, csak ne add fel. Ha tudod nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak, akkor csak erre összpontosít. Ne add fel, küzdj tovább.

2018. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
1+ Próbálj meg az egyedül létre ill. a singli létre berendezkedni, és ha szerencvsés vagy akkor beleakadsz egy normális fazonba. Igy kevesebb frusztráció, csalódás fog érni.
2018. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
*szerencsés
2018. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
1%
Mert a fals önértékelésednek hála sokkal magasabbra pozicionáltad magad a valós értékednél. Azért legyünk őszinték, a 23 éves csajok többségével csak az akar kapcsolatot, akinek semmi tapasztalata nincs.
2018. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a te embered.
2018. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
Hat ha hazassagig akarsz varni akkor eleg sok ember el fog kerulni. D
2018. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#5

És mit értesz valós értéknél?

Nem értem, hogy jön ez ide. Ha azt sem tudod, ki vagyok, miért próbálsz elítélni és besorolni valahová?

2018. szept. 7. 09:43
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

Na tessék! A szexuális témákat teljesen kerülöm még sem jutok el sehova! Mehetek a barátzónába, mert "nem jelzem kellően, hogy akarok valamit" - gondolom?!

Itt meg az baj, ha egyértelművé teszik a "férfiak", hogy nem csak barátkozni szeretnének...

Feltételezem az aranyközépút a megoldás, de ki tudja hol vannak a határok?

Azt hiszem sikerült a kérdésre kérdésekkel válaszolnom.

2018. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
8: Úgy jön ide, hogy a férfiaknál sokkal lejjebb van a léc alkalmi, futó szexuális kalandoknál, mint mikor valóban elköteleződünk valaki mellett. Amit most tapasztalsz az az, hogy többre nem tartanak igényt belőled.
2018. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!