Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves nőként miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként miért ennyire nehéz jó társat találni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddigi párkapcsolataimban főként a szívemre hallgatva kezdődött minden, majd valami mindig elromlott, gondoltam azért, mert nem igazán volt meg az ismerkedős, randizós szakasz az elején. Jelenleg azonban teljesen kétségbe vagyok esve. Eljutottam arra a szintre, hogy tudatosan próbálom 'megtalálni' azt az embert, akivel párkapcsolatot létesítenék, azonban kivétel nélkül minden férfi, akivel elkezdtem beszélgetni, egy idő után áttér a szexuális témára, mondván 'minek várni, minek ismerkedni'. Ha tisztázni próbálom a dolgokat, akkor pedig lelépnek szó nélkül. És teljesen mindegy, hogy fiatalabb/idősebb korosztályról van szó. Mit rontok el? Mire figyeljek?

2018. szept. 7. 09:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nehéz. Ez van. El kell fogadni sajnos.
2018. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
Làtom van itt valaki akinek nagyon fàjnak a leírtak. Attól, hogy lenyomod a vàlaszokat, még nem fogsz jobban kelleni... Tovàbbra is tartom, hogy a szex fontos, és nem kell azonnal meglépni, de a jàtszmàzàs és a kéretem magam stílus, hogy hülyítsem a màsik felet, megjàtszani a szüzikét, nem vonzó. Akinek ez nem tetszik, keseregjen tovàbb egyedül.
2018. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nehez a tenyeket elfogadni :)
2018. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem én nyomom lefelé a válaszokat, én csak olvasom, amiket írtok :D
2018. szept. 7. 18:47
 25/28 anonim ***** válasza:
8%

Egy kis adalék a kérdező személyiségéhez:

Még délelőtt írtam neki egy privát üzenetet, amiben megkérdeztem, volna-e kedve ismerkedni velem. Normális üzenetet természetesen. Sajnos válaszra sem méltatott.


Erre például javaslom figyelj, kérdező: alapvető tiszteletet érdemes megadni a másiknak, és emberszámba venni alapesetben is, de akkor főleg, ha ő ezt a tiszteletet megadja neked előre - ahogyan én is tettem az üzenetben.

2018. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kérdező,én férfiként hasonlóképp vagyok.Ha gondolod beszélgethetünk.
2018. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Sajnos válaszra sem méltatott."

Hát ebből lehet sejteni hogy elég előítéletes meg arrogáns. Így tényleg nehéz lesz neki jó társat találni.

2018. szept. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Háát a társkereső oldalakról ennyit :

Van itt egy szomszéd csaj nálunk a lakóparkban, most költözött ide, 24é nagyon szép lány, semmi FB-cicababa tempó, csak természetesen szép.

Mindegy, összejöttünk csak úgy, szó szerint bepiált, elővette a nadrágomból és lesz....ta, de úgy rendesen. Azóta jó haverok vagyunk, néha néha összebújunk és ennyi.

Viszont keres komoly kapcsolatot és regelt vagy 10 helyre. Eredeti képével, arc nélkül, rendes ruhás képekkel.

Eredmény 3 nap után oldalanként 80-250 levélig.

Nos ezt ha nekiállna elolvasgatni, pláne hogy 50-ből 40 ilyen :

-ismizünk ?

-jól nézel ki, írj a mailemre

-adj FB elérhetőséget

-x ft-ért mit vállalsz be ?

stb stb.

sztetek lesz kedve végigbogarászni az összeset és kikeresni 100-ból azt a 2-3-at, aki esetleg normális ?

Hát pont nem. Meg is mondta. majd elkezdte törölni magát én is láttam, és az ölembe ült :-)

Jaa én 52 vagyok. Ő meg atomegyedül a nagyvilágba, szülők külföldön, egyéb rokonok piások, züllött életűek, stb stb.

Szóval ennyit a társkeresőkről, meg rólunk kedves srácok és férfitársaim.

2018. szept. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!