Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után csodálkoznak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után csodálkoznak, hogy a szakmunkásokat, betanított munkásokat, kamionsofőröket lenézik a nők?

Figyelt kérdés

Húgom beregisztrált egy társkeresőre, és már csak az első héten több tucat dickpic-et kapott (azaz kéretlen fényképet férfi nemi szervről). A delikvensek kivétel nélkül unintelligens, iskolázatlan, diploma nélküli pasik voltak, akik beleestek valamelyik a kérdésben említett 3 kategória közé.

Kérdem én, mit akarnak az ilyenek a nőktől? Ha egy kicsit is ismernék a nőket, tudhatnák, hogy a nők szemében egy férfi nemi szerv az önmagában véve nem indít be semmit, csak egy kuki, semmi több. A nőket maga a férfi indíthatja be adott esetben, és ha a férfi stimmel külsőleg, belsőleg stb. és össze is passzol a személyiségük, akkor már esetleg érdekelheti a nőt a nemi szerve is a férfinak, de addig egyáltalán nincs izgató hatással. Ez nem olyan mint, hogy egy férfira vonzó hatással van pl. egy 22 éves bikinimodell erotikus fotói, anélkül hogy ismerné a nőt. Ez egy alapvető különbség a férfiak és a nők között.

Másrészt meg mi a fenét várnak? Az általuk elküldött kép csak 1 pucu a sok közül, csak azon a héten legalább 30 ilyen kép jött. Miből gondolja a buta proletár, hogy majd pont az ő farka lesz a nyerő a sok közül, már ha abból indul ki, hogy egyáltalán érdekli a nőket a farokkép?


Amikor tényleg ennyire ostobák az alul képzett férfiak, akkor tényleg, miért csodálkoznak, hogy rengeteg nő, főleg a szintén intelligens nők, ragaszkodnak a diplomás pasikhoz? Egyetlen diplomás sem volt a dickpic-esek között, micsoda meglepő. Persze, könnyű a pénzre fogni, de egyrészt nem minden diplomás gazdag, viszont valamilyen szinten mégis garancia arra a diploma, hogy ilyen szinten unintelligensek már nem lehetnek, akik elvégeztek bármilyen egyetemet vagy főiskolát.



2018. szept. 7. 14:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, nekem küldtek dickpiceket diplomások is már, és egyéb alpári proli agyatlan dolgokat is produkáltak.

Unalmas már ez a "diploma = kifogástalan modor & intelligencia" duma.


N / diplomás, aki rengeteg tahót ismert meg az egyetemen (is)

2018. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

"Egyetlen diplomás sem volt a dickpic-esek között, micsoda meglepő."


Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.


Viszont ez nem azt jelenti, hogy ne lenne a húgodhoz való, gyerekszobával egykor vagy most rendelkező ffi.

2018. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem az iskolázatlan "prolikat" akarom védeni, de egyetemen is kapni férfiaktól ilyen képet. Sőt diplomataként dolgozó férfi is megtisztelt már ilyen képpel. Szóval ez nem iskola függvénye (intelligenciát amúgy sem ott kap az ember).



Amúgy meg ma nagyon ráálltunk erre a dickpic témára. Szóval ha neked ennyire bántja a lelkivilágod a dolog (amit 1 kattintással ignorálni lehet) akkor javaslom ne ide írd ki 10 féle külön kérdés formájában, hanem mélyebben beszélgess el a téged ilyentét sérelmezőkkel. Hátha elgondolkodnak rajta és "megtérnek".


N

2018. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Ez az egész csak arra ad magyarázatot, hogy a bunkók azt hiszik, hogyha automatikusan elküldi a dickpic-et minden új nőnek, akkor a nagy számok törvénye alapján lesz aki bekajálja. Nem lesz. Az intelligens nők közül nem lesz.


Valószínű az a kamionsofőr akad ki azon, hogy lenézik, aki lehet összeillene a húgoddal és akinél alap, hogy idetelepült román módjára a testrészével próbál hencegni, csajozni.

2018. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
* nem próbál hencegni.
2018. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Durva általánosítás. Ahogy az #1 is írta, diplomás is küld (küldhet) képet a farkáról.

Ennek ellenpontjaként, nekem nincs diplomám (igaz, hogy jártam egyetemre, de különböző okok miatt nem fejeztem be), csak egy technikusi végzettségem, de nekem soha nem jutna eszembe fényképet küldeni a farkamról senkinek.

2018. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Tehát nem idetelepült román módjára, szörnyű primitív módon próbál levadászni fiatal lányokat az ingyen lakhatásért.


Sajnos korábban sok román csinálta ugyanezt, hogy mivel nem volt semmije, a farkát mutogatta. Jó lett volna már akkor kirakni a migráns vissza táblát amikor a románok beözönlöttek. román = erdélyi magyarságát hátrahagyó, azt leköpő határontúli élősködő parazita primitív tuskó, aki Erdélyre/Székelyföldre szégyent hoz.

2018. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
Románok hencegtek régen a testrészükkel, akik kapartak a magyar lányok ingyen szállásáért, hogy befogadják, ha kitörlitek ha nem. ez az igazság. Román parazita idepofátlankodott adócsaló farokmutogatók.
2018. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
azért nem kell tul okosnak lenni ahhoz,hogy rájöjjenek a férfiak semmit nem érnek el a fac mutogatással,nemértem mi jár a fejükbe,ennyire elvannak keseredve?
2018. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdező, tudom, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de ha a húgodat traumatizálja ez az élmény, akkor szerintem inkább sürgősen iratkozzon le onnan, és keressen élőben partnert.
2018. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!