Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 39 éves pasi még mindig az anyjával lakik és még mindig egy betanított munkás egy kis cégnél, az lehet vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez számít? Meg a külső? (Amúgy a korához képest átlagos külsejű)
2017. aug. 6. 15:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Ez minden nőnél kizáró ok.
2017. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%

NÁLAM csak azért nem: mert, én mint leendő 2 diplomás ember, és remélem az utam végén doktornő, úgy hiszem más témákat kedvelek mint ő, és nem azonos az értelmi szintünk.

A leendő férjem elismert mérnök.


DE!- tegyük fel, hogy szingli lennék, és az említett úr azért van az anyjával egy ingatlanban, mert ápolója. Illetve a férfi nagyon intelligens, és művelt. Akkor semmi akadályát nem látom :)

2017. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%

Nem biztos,hogy minden nőnél kizzáró. lehet,hogy talál olyan csajt aki szintén a szüleinél lakik, és hasonlóan a pasihoz, sima kétkezi munkás.


Miért is ne lenne ilyen?

Vagy ha nyitott a 39 éves pasi arra,hogy egy rendes, elvált/özvegy esetléeges gyerekes nő felé nyit...biztos lenne aki értékelné ha egyébként rendes.


Mi az oka,hogy még mindig az anyjánál lakik?Ápolja Őt?vagy csak nem volt ok, amiért felnőttként elköltözzön, esetleg az anyagi helyzete nem tette lehetővé? Ez sem mindegy, bár ennyi idősen már csak kuporgatott össze annyi pénzt,hogy egy kisebb -esetleg külvárosi, vidéki- lakást vegyen, vagy albérletbe költözzön.

2017. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az anyukája szemében egy isten
2017. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
49%
#2: igen, a betanított munkások többsége valójában egy szuper intelligens zseni, csak önként kivonult az anyagi javak hajszolásából, hogy a filozófia nagydoktori védése mellett legyen ideje a versírásra, és a mama, meg 200 szomáliai árva ápolására 😀
2017. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Mi más lehetne vonzó? Nagyon sok férfi tud kedves meg figyelmes lenni, aki ezeket is hozza.
2017. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

"Nem biztos,hogy minden nőnél kizzáró. lehet,hogy talál olyan csajt aki szintén a szüleinél lakik, és hasonlóan a pasihoz, sima kétkezi munkás."

Az ilyen nő pedig a férfitől várja el, hogy eltartsa, neki azért nem kell ilyen férfi.


"bár ennyi idősen már csak kuporgatott össze annyi pénzt,hogy egy kisebb -esetleg külvárosi, vidéki- lakást vegyen, vagy albérletbe költözzön."

A magyar átlagfizetés éppen arra elég, hogy ne halj éhen. Albérletet fizetni, netán félretenni nem lehet belőle. Lakást venni pedig magyarként egyáltalán nem tudsz becsületes munkából.

2017. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
43%
#2: én (nem büfészakos) diplomás férfiként nem bírom a magadfajta nőket, akik el vannak ájulva a diplomájuktól meg a karrierista hozzáállásuktól. Volt ilyen barátnőm, PhD babérokra tört, vastagon letojt mindent és mindenkit, csak hogy elérje a célját. Hm...a sors fintora, hogy végül nem jutott be PhD képzésre még hátszéllel sem. Képzeld nem egyszer volt már, hogy fodrász, kozmetikus, bolti eladó nővel mélyebben el tudtam beszélgetni mindenről, mint orvosis ..csával. Szóval ennyit a diplomáról. Semmit nem jelent. Ez ilyen sznob f__zság, hogy diplomás embert többe néznek, mint egy mezei villanyszerelőt vagy más munkást. Többségére persze igaz, hogy nem túl művelt, tanult, de luxusnak tartom egy kalap alá vonni az összes kétkezi munkást.
2017. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

5. ismertem pár olyan nagyon talpraesett, és jó értelmi képességekkel rendelkező embert, aki """csak""" ennyire vitte karrier téren.

Tegyük fel, hogy az illető valamilyen paralízisben szenved, és bottal jár esetleg. Okozhat depressziót, ami miatt egész fiatalkorában sz"rt az egész tanulásra, és karrierre.


A szomszédom tesco-s árufeltöltő, és nagyon is kedves fickó, egész értelmes, józan paraszt eszű ember, és amennyire tudja, ellátja a családját.

2017. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
5: Érdekes módon én egy betanított munkás vagyok, mégis egy értelmes embernek gondol a környezetem (igen, egyetemisták és diplomások is). Nem értem hol az akadálya, az intelligenciát nem az iskolában kapod.
2017. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!