Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan exetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan exetek, aki megutáltatta veletek az egész ellenkező nemet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem, megutáltatni nem tudja senki. Odáig juttattak a nők, már csak használati tárgynak tekintem őket úgy mint ők engem. Eldobhatók, mint a használt papirzsepi.
2018. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem egy, hanem mind így együtt. Az utolsó csak az a bizonyos utolsó csepp lett.

Nem utálok rögtön minden férfit, de aki elkezd flörtölni, meg célozgatni a szexre, attól kiráz a hideg.

2018. szept. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ezt senki nem fogja nálam elérni, én ugyanis mindig az egyént nézem, hogy ő milyen, és nem általánosítok. Volt itt már olyan hozzászólás is egy kérdésben, aki, állítása szerint az anyja miatt utálta meg a női nemet. Érthető éppenséggel a dolog, mert a szüleink hatása jelentős lehet az életünkre, ugyanakkor dolgoznia kellene rajta, hogy elkülönítse magában az anyja hülyeségét az egész női nemtől, és képes legyen az egyént nézni, amikor valakiről véleményt alkot.
2018. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Aki egy komplett nemet utál, az szimplán saját maga primitív, ahogy itt a lúzer pasik nagy része :D Mindkét nemben vannak idióták, de csak azért, mert te férfiként nem pasizol, és nőként nem csajozol, szóval csak az érem egyik oldalát látod, attól még a másik sem jobb. Talán magadba is kéne nézni? Mindenki csak másokra mutogat.
2018. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
#4, valószínű azért tűnnek lúzernek az itteni pasik nagy része, mert hozzád hasonló korlátolt, hülye libáknak van ekkora pofájuk ebben a kategóriában...
2018. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném utálatnak. Csak egyszerűen nem nyitok.
2018. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Az csak engem minõsítene, ha 1 ember miatt megutálnám az egész ellenkezõ nemet.


Lehet akármekkora balfék az exem, nincs abban logika, hogy emiatt másokat utáljak, már bocs....

2018. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ilyen nem történt. Viszont a legutóbbi exem megutáltatta velem az orális szexet (mármint, ha nekem csinálják) és a csókolózást úgy an-block. Mert annyira erőltette mindkét dolgot, hogy végül elveszett minden élvezeti értéke. A férfiakat és a szexet attól még szeretem :)
2018. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Most aztán nagyon megmondtad. Majd szólok, ha érdekel.
2018. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek semmi értelme sem volna.
2018. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!