Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy sok ember ( férfiak, és nők is) egész egyszerűen nem a saját " szintjén" próbál társat keresni, a kudarcok után pedig általánosít és szidja a másik nemet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 13:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A $saját szint" alatt természetesen értek: intelligenciát, végzettséget, egzisztenciális körülményeket, külső megjelenést, belső tulajdonságokat...
2018. aug. 7. 13:29
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nincs szabály arra, hogy én vállalkozó ként nem jöhetek össze egy pultos lánnyal, vagy ha ronda lennék, akkor egy szép nővel vagy fordítva. Az intelligencia, az fontos hogy passzoljon valamennyire, az egzisztenia megoldható, a többi egyén függő.
2018. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Hm. Ha én egy intelligens, diplomás, relatíve szép (de azért nem szépségkirálynő), magas, inkább vékony, nem plázacica nő vagyok, akkor mi az én szintem? És én hányas vagyok?
2018. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem, kedves utolsó, az a te szinted amilyen párt el tudsz magadnak képzelni, legyen az külső, belső tulajdonság egzisztencia, bármi... ez szubjektív, de ha nem "ilyen kopogtat az ajtón ",akkor nyilván nem nyitott ki, nem?
2018. aug. 7. 13:44
 5/11 peca1000 ***** válasza:
57%

Bizony kérdező, ez így van.


És jönnek ide rinyálni az átlagos vagy inkább az az alatiak, hogy a top csaj/férfi nem akar velük összejönni.


Fordított esetben működik, ha a top akarna összejönni az átlagossal, de azért ez elég ritka.

2018. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szintje a házaknak van meg a szerepjátékos karaktereknek. Az emberek általában olyan társat válaszatanak, akik mellett boldogok. Vagy legalábbis úgy érzik, hogy azok lehetnek. A kudarc utáni elkeseredett általánosítás viszont helytálló, elég gyakran megesik a csalódott emberekkel.
2018. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
0%

A 3-as kérdező a jó nő kategóriába tartozik, 7-8-as szintnek megfelelő, ha igaz, amit mondott.


De ha privátba küld képet, akkor jobban meg tudom mondani.

2018. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, az tény hogy, az emberek olyan társat választanak aki mellett boldogok, na de azt te is valamilyen "paraméterek" alapján választod ki. Ezt nevezhetjük a te "szintednek", akárkit nem fogsz választani, nem?
2018. aug. 7. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem PC téma, szóval most egy utolsó szemét vagy, amiért azt mered mondani, hogy vannak különbségek emberek között.


De amúgy teljesen így van, ahogy mondod, én úgymond mindig tudtam mi az én szintem, és érdekes módon nem is volt gondom a párkereséssel, ellenben azokkal az ismerőseimmel, akik valami földön túli csodára várnak tök függetlenül attól, amit adni tudnak. Ez az ő bajuk, nem az enyém.

2018. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Néhány embernél én is megfigyeltem már ezt. Hiába kapnak tanácsot a barátaiktól, nem bírnak kiszabadulni az ábrándjaikból.
2018. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!