Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egész egyetem alatt (7 év)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egész egyetem alatt (7 év) sem sikerült kapcsolatot találnom, akkor valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos volt az egyetlen kapcsolatom ez idő alatt.
2018. júl. 12. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány
2018. júl. 12. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan nekem csak 5 év volt az egyetem, de hosszú kapcsolatom nem volt ez idő alatt egy sem (ha nem számolom az első félévben kifújt gimis kapcsolatot). Egyszerűen jól éreztem magam kötöttségek nélkül a fiú és lány haverokkal. Tanultunk és buliztunk. Meg rendesen időm se lett volna kapcsolatra ez első kb 3 évben. De aztán mikor elkezdtem dolgozni sok minden megváltozott, többek között a hozzáállásom is. Mostani párom 1 évvel az egyetem befejezése után ismertem meg, de ez a kapcsolat már 5 éve tart, szeptemberben lesz az esküvőnk.
2018. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gátlásosabb, csendesebb srác vagyok az átlagnál. 1-szer volt barátnőm, netről. Iskolákban nekem se ment soha az ismerkedés, egyetemen se beszélek egy lánnyal se. Ismerkedj máshol szerintem, nem gáz amúgy.
2018. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Szűz vagy még? :)
2018. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Csak a mai társadalomban megy ez a hülye mantra, hogy ha 16 éves korodra nincs 10 darab komoly párkapcsolat a hátad mögött, akkor aszociális vagy, ezért később a házasságodban felmerülő párkapcsolati problémákat nem tudod majd hatékonyan megoldani. :D
2018. júl. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet tanultál míg más bulizott / nem éltél túl sok szociális életet. Én egyetem alatt ilyen helyeken csajoztam volt be :) Régi szép idők... :) Ezzel semmi gond szerintem. Majd megtalálod a neked valót, csak járj nyitott szemmel. 24f
2018. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Csak ha kerested is a kapcsolódás lehetőségét, és nem passzívan vártad, és még akkor sincs baj veled, csak valamit nem jól csinálsz.


Van működő női mintád?Tudod mit kell kezdeni a másik nemmel?Szüleid kapcsolata milyen?Anyád milyen mint nő?

2018. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!