Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire foglalkoztat a barátnőtök múltja?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok,hogy voltak megcsalásai,párhuzamos kapcsolatai,egy haveri körben több férfival lefeküdt már, kezdeményeznétek komoly kapcsolatot ilyen nővel?
2018. szept. 8. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂😂😂

lol

Dehogyis! Hogy aztán nevetség tárgya legyek?

Megérte ezt csinálni?

2018. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy érdeklődne. Ha csak sok kapcsolata lett volna, mert nem működtek, az nem zavart volna, nem a mennyiséget nézem. De megcsalás, párhuzamos kapcsolat, össze-vissza kefélés? Nem, ebből nem kérek, köszönöm. Nem csak komolyat, lazát sem akarnék vele. Ezen miért kell csodálkozni? Fordított esetben te összejönnél magaddal ha komoly szándékod lenne? Nem? Na ugye...


Ahogy a mondás tartja, kvából nem lesz szalonna!

2018. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

egyetertek. en no vagyok, sose csinaltam efele dolgokat, nekem az alapelv, ha barmi tortent (akar csak egy csok) egy sraccal, akkor abban a barati korben minden tilos!

volt egy baratnom, aki konkretan vegigment egy barati koron, sracot megcsalta a legjobb haverjaval es ossze is jott a masodikkal, aztan azt megcsalta a masik legjobb baratjaval. nevetseg targyat lett a csaj persze, en is eltavolodtam tole, mert nem hallgatott ram, hogy ezt nagyon nem kene. az ilyen embereket nem fogjak komolyan venni es nem is csodalom, miert...

2018. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
78%
Nem zárnám ki. Nyilván neccesebb vállalkozás de ki tudja.
2018. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom, ilyennel még alkalmit sem akarnék. Taszító az ilyen...
2018. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!