Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevésbé találom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé találom az örömöm az életben, egy valami foglalkoztat ez pedig a párom, akivel a kapcsolatunk romokban áll. Van remény?

Figyelt kérdés
Napról napra egyre jobban érzem ahogy fogy az erőm, nem tudok egy jót aludni sem. Elkövettem pár hibát amit nagyon megbántam és ha lehetne vissza csinálnám. Első volt az mikor ott hagytam a párom mert belefáradtam a depressziós betegségébe. Aztán vissza könyörögtem magam. Átértékelődött bennem minden és legfőképp az ő hozzá fűződő dolgok. Nem tudom elképzelni nélküle már az életem és mostmár képes vagyok azokra a dolgokra amikre régebben nem voltam (pozitív értelemben). Jöhet mostmár akármi mellette akarok lenni. Ha mellette vagyok az segít, de sajnos már ez idő alatt annyira megutálta a ragaszkodó énem hogy taszít magától és ő már csak a lakótársaként tekint rám pár hónapja. A szex természetesen már nem működik számomra pedig olyan mint a gyógyszer. Nem telik el úgy 5 perc hogy ne gondolnék a páromra, hogyan nyerjem vissza a tüzet a kapcsolatunkba. Gondolom ezt végig olvasva mindenkit meglep az hogy Férfi vagyok és tudjátok mit felvállalom az érzelmeimet. Éreztetem és mondom is neki több alkalommal minden nap hogy mennyire szeretem. Segítsetek ! Teljesen tanácstalan vagyok!

2018. ápr. 24. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán tenni kéne minden egyes nap a kapcsolatért. Minőségi beszélgetést kéne tartanotok.

Eléggé g..rény dolog volt tőled, hogy otthagytad a szükség óráján, miközben eleve tudtad, hogy beteg. Akkor minek jöttél vele össze, ha ezt nem tudtad tolerálni?


Próbáljátok megbeszélni a problémákat és változtassatok a helyzeten. Foglalkozzatok sokat egymással. Találjatok újra egymásra. Ha nem megy, akkor szakítsatok.

2018. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára.

De lehet, hogy már meghalt.

2018. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha eltaszít magától, miért fogadott vissza? És miért akarsz olyan emberrel lenni, aki napi szinten eltaszít magától. Miért akarsz olyan emberrel együtt lenni, akivel nem létesíthető testi kapcsolat?
2018. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rengeteget haladtam jó irányban mióta mellette vagyok és nagyon jó párost alkotunk alapvetően, a hétköznapi ügyes-bajos dolgokat remekül legyűrjük, nem akarok új emberrel mindent előről kezdeni, egymás mellett nincsenek tabu dolgok nem undorodunk a másik érdekes megnyilvánulásaitól.... vele tudom elképzelni azt az életet amiről mindig is álmodoztam és ő az akire vágytam egész életemben... még így is hogy taszít magától mosolygok ha rá nézek és átfut rajtam az a bizonyos érzés mikor a szemébe nézek... ez ami tartja bennem az erőt és mikor reggel felkelek előbb adok neki puszit mint hogy a telefonhoz nyúljak vagy igyak és mielőtt megindulok az ébredés utáni folyóügyek intézésére megkérdezem kávét vagy teát kér... ő az én hercegnőm és az életem értelme ha nem így lenne nem tűrném el a taszítását és a rengeteg kiosztást mikor én csak normálisan megakarok beszélni valamit ilyen hülye vagyok sajnos... mondták már nekem sokszor hogy a jó szívem fog a sírba vinni
2018. ápr. 24. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
De cuki vagy.
2018. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy depressziós ember nem igazán tudja szeretni a másikat. Az érzései egy kicsit eltompulnak a betegség következtében. A ragaszkodásod engem is megölne. Gondolom, csak azért engedett vissza, hogy legyen kit okolni mindenért. Hagyd ott, ez egy mérgező kapcsolat, te pedig társfüggő vagy.
2018. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már kigyógyult a depressziós betegségéből...
2018. ápr. 24. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!