Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy Tinderen match volt valakivel, de amikor írtatok neki, egyszerüen nem válaszolt? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már és a fene se tudja. Szerintem Ő se gondolta komolyan, csak húzott jobbra.
2018. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt.

De én se szoktam válaszolni annak, aki nem tetszik. Amúgy mindenkit jobbra húzok, mert egy csomó energiát megspórol vele az ember. Úgyis csak néhány matchem van, mert átlagos férfi vagyok.

2018. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hozzatenném hogy nem csak Tinderen, hanem akármilyen társkereső oldalon/ alkalmazásban
2018. szept. 9. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

volt, hogy nem írtam vissza, mert addigra mással kezdtem el beszélgetni és ezért nem akartam, mert tetszett az illető

vagy azért, mert meggondoltam magam később

vagy akkor lett belőle match, amikor már nem akartam foglalkozni ilyenekkel

olyan is volt, hogy napokkal később megint lett kedvem hozzá és akkor visszaírtam

és igen olyan is volt, hogy nem tetszett csak kíváncsi voltam, hogy match lesz e, de nem töröltem ki, mert úgy voltam vele, hogy minek, de persze nem válaszoltam, ezt egyszer-kétszer csináltam

vagy jobb dolgom volt, mint idegenekkel csevegni stb.

de a lényeg, hogy nem tudhatod, mennyire van elfoglalva a másik

2018. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor mással beszélget már. Legalábbis én csak olyan pasikat húzok jobbra, akik tetszenek, de ha valakivel randizgatok, jól elbeszélgetünk, akkor nem írok vissza másoknak, mert nincs kedvem. Vagy nagy ritkán van olyan is, hogy jobbra húzom, de utána jobban megnézve a képeit mégsem jön be.
2018. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Volt.


Sok nő csak ego tuningolni jár oda is, jobbra húz minden pasit, és ha párja lesz, akkor már hízik az egoja.


Meg sok csak szórakozni jár fel.

2018. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!